GwiazdySyn Patrycji Markowskiej ma już 14 lat. Internauci rozpływają się nad uroczą fotografią chłopca

Syn Patrycji Markowskiej ma już 14 lat. Internauci rozpływają się nad uroczą fotografią chłopca

Patrycja Markowska świętuje urodziny syna (AKPA)
Patrycja Markowska świętuje urodziny syna (AKPA)

10.01.2022 10:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Patrycja Markowska podzieliła się z fanami radosną nowiną: jej syn Filip obchodzi 14. urodziny. "Szczęśliwego życia synku" - pisze wzruszona mama, a internauci wprost szaleją z zachwytu. Zresztą, zobaczcie sami.

"Dziś 14 lat kończy mój syn Filip. Bardzo kocham tego wrażliwego i dowcipnego młodego człowieka. Jak to mu zawsze powtarzam, na cały kosmos. To zdjęcie z czasów, kiedy zamiast 'winda' mówił 'dinda'. Pamiętam, jak prosił, żeby nosić go na rączkach, dziś przewiózł nas po raz pierwszy autem po lesie. Szczęśliwego życia synku!" - takimi słowami Patrycja Markowska poinformowała na Instagramie o urodzinach syna Filipa.

Zachwyceni internauci

Internauci niemal oszaleli z zachwytu nad fotografią chłopca i poruszającymi słowami jego sławnej mamy. "Taki słodziak! Najlepszego dla nastolatka" - życzy jeden z fanów Markowskiej. "Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i uśmiechu dla Filipa. Gratulacje dla pięknej i kochanej mamy" - wtóruje kolejny.

"Filip dostał jeden z najpiękniejszych możliwych prezentów nie tylko na urodziny, ale na całe życie - bardzo wrażliwych oraz mądrych rodziców. Niech spełnia swoje marzenia w tym dziwnym świecie. By zawsze odnalazł w nim odpowiednią drogę. Zdrowie dla niego i dla całej waszej pozytywnej rodzinki" - podsumowuje inny.

Burzliwy związek Patrycji Markowskiej

Przypomnijmy, że 14-letni Filip jest owocem związku artystki z aktorem Jackiem Kopczyńskim. I choć dziś para jest razem od 15 lat, to na początku znajomości Markowska próbowała unikać zadurzonego po uszy artysty.

- To był dla mnie dramat. Długo walczyłam z tym uczuciem, nie potrafiłam zaakceptować tego, że jest żonatym facetem, nawet jeśli nie mieszkał już z żoną. Nie dałam mu nawet numeru telefonu do siebie. Postawiłam sprawę jasno: nie będzie żadnych spotkań. Pamiętam, jak przepłakałam u mamy całą noc - gwiazda wspomina w rozmowie z "Galą".

Kopczyński zaś podkreśla, że długo walczył o serce piosenkarki, jednak nie znaczy to, że ich relacja jest bajkowa. - Byliśmy na wielu zakrętach, jednak zawsze walczyliśmy o siebie. Paradoksalnie to, co nas łączy, często sprowadza burze. Oboje mamy artystyczne dusze, jesteśmy nadwrażliwcami, lecz mimo tego całego szaleństwa, które dzieje się wokół, nasz dom traktujemy jak pewnego rodzaju twierdzę i azyl - podsumowuje w rozmowie z "Na żywo".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także