Trwa ładowanie...

Szczere słowa Zofii Zborowskiej. Aktorka nie martwi się o pieniądze

Zofia Zborowska w rozmowie z miesięcznikiem "Shape" opowiada o swoich priorytetach. Okazuje się, że aktorstwo nie jest dla niej wcale tak ważne, jak można byłoby przypuszczać.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zosia Zborowska promuje ekologiczny styl życia
Zosia Zborowska promuje ekologiczny styl życia Źródło: Forum, Fot: Pawel Mazurek
d2g2rpd

Zofia Zborowska skończyła w tym roku 31 lat. Aktorka znana jest z ekologicznego trybu życia oraz wegetarianizmu. W rozmowie z miesięcznikiem "Shape" gwiazda zapytana została, czy w przyszłości wolałaby zostać światowej klasy aktorką, czy działaczką na rzecz środowiska. Zborowska odpowiedziała w zaskakujący sposób. Przyznała, że zdecydowanie wolałaby się związać z ekologią. "Ostatnio przestałam martwić się o pieniądze. Wyzbyłam się też wielu innych lęków. Jeśli żyjesz tu i teraz, to wszystko zaczyna się układać. Za dużo czasu i energii tracimy na to, na co nie mamy już wpływu" – powiedziała.

Przy okazji aktorka wspomniała, że kocha aktorstwo, jednak ma do niego spory dystans. Zborowska zdradziła również, że w przeszłości przez kilka lat pracowała jako kelnerka i nie miałaby żadnego problemu z powrotem do tego zawodu. "W Kopenhadze stojąc za barem mam szansę zarobić więcej niż zarabia się u nas w teatrze" – dodała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2g2rpd

Podziel się opinią

Share
d2g2rpd
d2g2rpd