GwiazdySzczere wyznanie męża Barbary Kurdej-Szatan. "Staramy się walczyć o nasz związek"

Szczere wyznanie męża Barbary Kurdej-Szatan. "Staramy się walczyć o nasz związek"

Szczere wyznanie męża Barbary Kurdej-Szatan. "Staramy się walczyć o nasz związek"
Szczere wyznanie męża Barbary Kurdej-Szatan. "Staramy się walczyć o nasz związek"

16.03.2022 18:20, aktual.: 16.03.2022 20:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są małżeństwem od ponad 10 lat. Mąż zawsze był dla aktorki dużym oparciem, co szczególnie odczuła pod koniec zeszłego roku, gdy mierzyła się z poważnym kryzysem wizerunkowym. Natomiast para ma również swoje problemy. O tym, jak sobie z nimi radzi, opowiedział w ostatnim wywiadzie Rafał Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan poznali się w pracy. Mężczyzna również pasjonował się oraz zajmował zawodowo grą aktorską i muzyką. Para pobrała się w 2011 roku i obecnie wychowuje 10-letnią córkę Hannę oraz dwuletniego syna Henryka. 

Barbara Kurdej-Szatan pod koniec zeszłego roku mierzyła się z poważnym kryzysem wizerunkowym po tym, jak opublikowała na swoim Instagramie niecenzuralną wypowiedź o zachowaniu funkcjonariuszy Straży Granicznej w związku z ówczesnym kryzysem na granicy polsko-białoruskiej. Efektem tej sytuacji było przede wszystkim zwolnienie jej z serialu "M jak miłość". 

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan codziennie walczą o swój związek

Barbarę Kurdej-Szatan w tamtym trudnym okresie wsparli jednak najbliżsi, a także popularni znajomi oraz fani. Największym oparciem był dla niej z pewnością jej mąż. Jednak i ta para, jak każda, mierzy się w wieloma problemami. W ostatnim wywiadzie Rafał Szatan opowiedział, jak je rozwiązują. 

"Różnie bywa, ale staramy się walczyć o nasz związek i naszą rodzinę, żeby wspólnie cieszyć się życiem i mieć siłę, by iść dalej. Potrafimy się nawzajem przepraszać. Zazwyczaj to, które zaczęło spór, pierwsze wyciąga rękę do zgody, ale często po prostu mijając się w domu, stajemy naprzeciwko siebie, patrzymy sobie w oczy i wybuchamy śmiechem. To wychodzi spontanicznie i naturalnie" – opowiedział mąż aktorki w rozmowie z "Super Expressem. 

Barbara Kurdej-Szatan o relacjach z mężem

Barbara Kurdej-Szatan również wielokrotnie wypowiadała się w mediach na temat swojego małżeństwa. W podcaście nagranym z Żurnalistą odpowiedziała na pytanie o to, kto jest u nich głową rodziny oraz, jak jej mąż radzi sobie z tym, że to jego żona zrobiła większą karierę niż on. 

"Nie było to rzeczywiście przez jakiś czas łatwe. Musieliśmy się nauczyć tej sytuacji. Ale u nas nie ma czegoś takiego, że ktoś jest głową rodziny. My jesteśmy sobie bardzo równi i przez to też właśnie tak często były zgrzyty, bo nikt nie daje za wygraną i nikt nie chce odpuścić. Ale jednocześnie bardzo się kochamy" – powiedziała aktorka. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (147)