GwiazdyTajemniczy wpis Aleksandry Kwaśniewskiej. Internauci nie kryli rozbawienia

Tajemniczy wpis Aleksandry Kwaśniewskiej. Internauci nie kryli rozbawienia

Aleksandra Kwaśniewska wie, jak zaskoczyć fanów.
Aleksandra Kwaśniewska wie, jak zaskoczyć fanów.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY
25.04.2021 15:36

Córka byłego prezydenta Polski nie ukrywa, że uwielbia korzystać z mediów społecznościowych. W szczególności upodobała sobie Instagram, gdzie dość często zamieszcza różnego rodzaju zdjęcia, które okrasza bardzo zabawnymi tagami. Aleksandra Kwaśniewska ma duży dystans do siebie, a dzięki poczuciu humoru internauci ją lubią.

Praktycznie każdy post wrzucany do sieci przez żonę Kuby Badacha cieszy się olbrzymią popularnością, co można wywnioskować po ilości komentarzy oraz reakcji. Widać po opisach, że Kwaśniewska lubi bawić się konwencją na Instagramie i dlatego żartobliwie podchodzi do publikacji zdjęć.

Kwaśniewska przeszła samą siebie

W przeciwieństwie do innych znanych osób, które korzystają z Instagrama, Aleksandra Kwaśniewska preferuje zabawne podejście do tematu. Nie korzysta z filtrów, nie wybiera idealnego ujęcia, a wręcz przeciwnie, nie wstydzi się swojego wyglądu bez makijażu, i ochoczo pokazuje zabawne kadry z mężem albo ukochanym psem.

W ostatnim czasie bardzo dużo miejsca portale poświęcały wspólnej pracy Kwaśniewskiej i jej męża nad piosenką "Liczy się tylko to". Utwór promuje polską wersję językową bajki "Co w duszy gra". Jak przyznała Kwaśniewska, tekst piosenki napisała samodzielnie, a muzykę skomponował Badach, który także piosenkę zaśpiewał. Muzyczne dzieło okazało się prawdziwym hitem.

W ostatnim czasie Kwaśniewska zdecydowała się na dość zaskakujące zdjęcie. Tuż przed godziną 23 w sobotę opublikowała czarno-białe selfie. Widać na nim twarz tajemniczo uśmiechniętej Oli na tle czarnej przestrzeni. Zdecydowanie najwięcej uwagi przykuły tagi, które dodała psycholożka. "Dobrej nocy, dobrej nocy. Lubię twaróg i strzelam z procy" - czytamy.

Rymowanka przedstawiona przez celebrytkę szybko wywołała reakcję fanów. Nie ukrywali oni, że Kwaśniewska tym razem przeszła samą siebie. "Dobrej nocy, dobrej nocy - lubię Olę, piję colę", "Zdjęcie petarda, ale te hashtagi... majstersztyk", "Wpadam tu poczytać hasztagi", "I nawet nie czuje, że rymuję", "Jakoś tak... hitowo zawsze. Atmosferę podbijają hasztagi. Dobrego!".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta