Blisko ludziTak dziś wygląda Westfield Arkadia. Zdjęcia dają do myślenia

Tak dziś wygląda Westfield Arkadia. Zdjęcia dają do myślenia

Tak dziś wygląda Westfield Arkadia. Zdjęcia dają do myślenia
Dominika Czerniszewska

06.04.2020 11:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 1 kwietnia wprowadzono kolejne ograniczenia w sklepach w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa. Zostały zawieszone działalności salonów fryzjerskich czy kosmetycznych. Jeden z użytkowników Facebooka pokazał, jak obecnie wygląda Westfield Arkadia.

Bartek, jeden z użytkowników Facebooka, na swoim profilu opublikował serię zdjęć z galerii handlowej. "Arkadia wygląda jak opuszczona baza kosmiczna z filmów science fiction, a hasła na plakatach reklamowych nabierają zupełnie nowego znaczenia" - oznajmił.

I tak po kolei widzimy puste i pozamykane sklepy, na których widnieją banery z napisami: "Halo lato 2020", "Come together" czy "Chwile ulotne". Przypominamy, że to największe centrum handlowe w Polsce. Rocznie odwiedza je prawie 20 mln klientów.

Obraz
Obraz

Ograniczenia w związku z koronawirusem

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 r wprowadzono limit osób w sklepie. Może wejść maksymalnie tyle osób, ile wynosi iloczyn liczby wszystkich kas i liczby 3. To znaczy, że jeśli w sklepie jest 5 kas, to w jednym momencie na terenie sklepu może przebywać 15 klientów.

Klienci sklepów mają być obowiązkowo wyposażeni w rękawiczki. Natomiast w godzinach od 10:00 do 12:00 sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65 roku życia.

Obraz
Obraz
Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)