Tak Joanna Opozda wyglądała jako nastolatka? Nowe zdjęcie zaskakuje

Tak Joanna Opozda wyglądała jako nastolatka? Nowe zdjęcie zaskakuje

Tak Joanna Opozda wyglądała jako nastolatka? Nowe zdjęcie zaskakuje
Tak Joanna Opozda wyglądała jako nastolatka? Nowe zdjęcie zaskakuje
Źródło zdjęć: © AKPA
08.11.2022 08:56

Kolczyk w nosie i różowe pasemka? Joanna Opozda podzieliła się na swoim profilu na Instagramie nowym zdjęciem, na którym wygląda nieco inaczej, niż na co dzień. Okazuje się, że aktorka wciela się w nową postać filmową, jednak fani już zastanawiają się, czy właśnie tak wyglądała w czasach nastoletnich.

Joanna Opozda jest uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek w Polsce. I fakt, uroda gwiazdy jest naprawdę niezwykła, a każde jej zdjęcie jest komentowane przez fanów samymi superlatywami. Jej najnowsze zdjęcie mogło ich jednak nieco zaskoczyć. Opozda wygląda na nim zupełnie inaczej. Czy właśnie tak wyglądała jako nastolatka?

Joanna Opozda z kolczykiem w nosie

Kolczyk w nosie i różowe pasemka? Tak Joanna Opozda zaprezentowała się fanom na najnowszym zdjęciu opublikowanym na Instagramie. Choć fanów gwiazdy mogło to mocno zdziwić, Opozda nie zdecydowała się zmienić wizerunku, a wciela się w nową postać filmową. Grana przez nią Kinga z pewnością będzie ciekawą osobistością.

"Pani uroda zniewala. Pisze to 50-latka, a komplement od kobiety liczy się podwójnie", "Najładniejsza polska aktorka", "Wow. Wyglądasz jak księżniczka. Przepiękna", "Jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem Opozdy.

Joanna Opozda jako nastolatka

Czy właśnie tak Joanna Opozda wyglądała jako nastolatka? Ze zdjęć opublikowanych przez nią na Instagramie wynika, że... nie. Co więcej, aktorka od czasów nastoletnich nic się nie zmieniła. Kilka tygodni temu zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed 17 lat. Dla porównania - także z teraz. Ciężko jest znaleźć jakąkolwiek różnicę.

"Z cyklu: znajdź różnicę. Na pierwszym zdjęciu mam 34 lata, na drugim dwa razy mniej. Przez 17 lat jedno się nie zmieniło: moja plażowa, ponadczasowa stylówka z różową, sportową czapeczką na czele" - napisała Joanna Opozda pod instagramowym postem.

Tak dobrych genów można aktorce tylko pozazdrościć!

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta