Blisko ludziJoanna Opozda pokazała twarz syna. Nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny

Joanna Opozda pokazała twarz syna. Nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny

Joanna Opozda pokazała syna
Joanna Opozda pokazała syna
Źródło zdjęć: © Instagram

29.10.2022 12:05, aktual.: 29.10.2022 12:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Opozda bardzo stara się chronić wizerunek swojego syna. Na zdjęciach, które wstawia, mały Vincent jest odwrócony tyłem, albo ma całkowicie zasłoniętą twarz. Tym razem aktorka zrobiła wyjątek. Fotografia, którą opublikowała na Instagramie, wywołała niemałe zamieszanie. Przy okazji młoda mama zwierzyła się z uciążliwego problemu.

22 lutego na świat przyszedł syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Znani rodzice starają się chronić wizerunek Vincenta tak bardzo, jak to tylko możliwe. Na próżno było szukać zdjęć, na których widać twarz dziecka. Aż do teraz. Joanna Opozda pokazała, jak wygląda jej ukochany synek. Fani nie mają wątpliwości, po kim odziedziczył urodę.

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda na swój profil na Instagramie wstawiła zdjęcie z ukochanym synkiem Vincentem. "Kolejna nieprzespana noc za nami. Mój kochany synek" - podpisała. Fani od razu zauważyli, że na fotografii, którą opublikowała, widać twarz dziecka. Bardzo szybko zaczęli zastanawiać się, do kogo chłopiec jest podobny. Nie mieli wątpliwości. "Ale do mamusi na szczęście podobny", "Usteczka po mamusi" - pisali.

Joanna Opozda o samotnym macierzyństwie

Opozda opiekę nad Vincentem łączy z pracą zawodową. Ostatni rok był dla aktorki prawdziwym wyzwaniem. Medialne rozstanie i burza wokół niego nie pomagała w spokoju zajmować się małym synkiem. W październiku, w rozmowie z Jastrząb Post pani Joanna przyznała, że nie zawsze jest jej łatwo.

- Szczerze - jestem zmęczona, bo nie śpię. Mały ostatnio ma taki czas, że budzi się znowu co trzy godziny, już było lepiej i mam wrażenie, że wróciliśmy do początku - wyznała.

Aktorka dodała, że bardzo pomaga jej mama. Ta pomoc jest nieoceniona. - Gdyby nie moja mama, miałabym zdecydowanie ciężej. Dzięki mojej mamie mogę wrócić do obowiązków zawodowych. (...) To nie jest łatwe. Jest do pogodzenia, ale wtedy musimy być na pełnych obrotach. Ja mam tak, że jestem teraz rannym ptaszkiem – mam wszystko ułożone, od rana do nocy, wszystko mam pozapisywane - mówiła.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (78)
Zobacz także