GwiazdyTak mieszka Iga Świątek. Nie pławi się w luksusach

Tak mieszka Iga Świątek. Nie pławi się w luksusach

Tak mieszka Iga Świątek
Tak mieszka Iga Świątek
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
05.04.2022 09:18, aktualizacja: 05.04.2022 09:44

Iga Świątek została ostatnio liderką światowego rankingu tenisistek. Jak wiadomo, za wielkimi sukcesami idą również wielkie pieniądze. Jednak w rodzinnym domu mistrzyni nie widać wcale przepychu.

Iga Świątek została numerem jeden w rankingu WTA. Dokonała tego jako pierwsza Polka w historii. "Wiecie, że raczej nie skupiam się na liczbach i na miejscu w rankingu, ale ten moment bardzo dużo dla mnie znaczy. Zostałam pierwszą Polką w historii, która znalazła się na szczycie rankingu światowego tenisa. Mam nadzieję, że pierwszą i nie ostatnią i że w przyszłości będzie nas więcej. Jestem wdzięczna, że moja praca może być dla kogoś inspiracją" – napisała na Instagramie. 

Iga Świątek cieszy się z każdej chwili spędzonej w domu

Choć Iga Świątek zarabia miliony, to nie pławi się w luksusach. W jej rodzinnym domu w Raszynie nie widać przepychu. Mieszka w nim razem z tatą Tomaszem, mamą Dorotą, siostrą Agatą oraz kotem o imieniu Grappa. "W domu zawsze dobrze, zwłaszcza że bywam w nim tak rzadko. Wpadam na krótko, korzystam z każdej chwili i bardzo doceniam ten czas" – wyznała na Instagramie tenisistka, która większość dni w roku spędza na korcie i w rozjazdach. 

Zwyczajny dom Igi Świątek

Na zdjęciach opublikowanych przez Świątek w mediach społecznościowych widać, że kuchnia w jej domu urządzona została w klasycznym stylu, w którym dominuje biel i drewniane meble. Jej pokój również jest zupełnie zwyczajny. Przy dużym drewnianym biurku mistrzyni tenisa jeszcze nie tak dawno przygotowywała się do matury. Oprócz tego w domu mogła wykonywać także treningi siłowe, jako że jedno z pomieszczeń zostało przekształcone na swego rodzaju siłownię z podstawowymi sprzętami. 

Na początku pandemii, podczas trwania lockdownów, Iga Świątek publikowała na swoim Instagramie wiele filmików. Pokazywała między innymi, jak ćwiczy odbijanie piłki na balkonie, a także na podwórku przed domem. Widać, że otacza go bujna roślinność – liczne gatunki drzew i krzewów. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta