Tak mówi o żonie Kubackiego. Znają się prywatnie

Tak mówi o żonie Kubackiego. Znają się prywatnie

Justyna Żyła zwróciła się do Marty Kubackiej i jej męża Dawida
Justyna Żyła zwróciła się do Marty Kubackiej i jej męża Dawida
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
22.03.2023 07:29, aktualizacja: 22.03.2023 10:41

- Nie chcę mówić więcej, robić zamieszania - powiedziała była żona Piotra Żyły, komentując dramatyczne doniesienia na temat stanu zdrowia ukochanej Dawida Kubackiego. Okazuje się, że panie widywały się nie tylko na zawodach w skokach narciarskich.

"Dawid Kubacki nie wystartuje w konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich do końca sezonu 2022/2023" - poinformował w poniedziałek Polski Związek Narciarski, dzień po rezygnacji sportowca z udziału w Pucharze Świata w Norwegii. Wkrótce okazało się, że powodem nie jest kontuzja, ale poważne problemy w życiu osobistym. Utytułowany polski skoczek na Instagramie wytłumaczył swoją decyzję.

Kubacki o stanie zdrowia żony

"Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze" - przekazał w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dawid Kubacki nie boi się treningu "po szopach". "Zdarzyło mi się trenować nawet w stodole"

Zawodnika i jego żonę wspierają kibice oraz sportowcy. Głos w sprawie zabrała również Justyna Żyła, była żona Piotra - kolegi z drużyny Dawida, która dobrze zna rodzinę Kubackich. Jak przypomniała w rozmowie z "Faktem", spotykali się nie tylko przy okazji zawodów, ale również prywatnie - na weselach wspólnych znajomych.

Justyna Żyła wspiera Martę Kubacką

- Jest mi bardzo przykro z tego powodu i życzę Dawidowi i Marcie, dziewczynkom i całej rodzinie, żeby Marta jak najszybciej wróciła do zdrowia. Dla nas wszystkich był to szok i bardzo przykra sytuacja. Jeszcze raz życzę, żeby jak najszybciej wszyscy wrócili cali i zdrowi do domu. Żeby wszystko ułożyło się po ich myśli. Marta jest ciepłą, bardzo sympatyczną i dobrą koleżanką. Nie chcę mówić więcej, robić zamieszania. Naprawdę, z całego serca życzę jej i wszystkim zdrowia - przekazała Justyna Żyła.

Przypomnijmy, że na początku stycznia Marta Kubacka urodziła drugie dziecko - córkę Maję. Para pierwszy raz została rodzicami w 2020 roku, gdy na świat przyszła Zuzanna.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także