Tak traktuje go po rozstaniu. Byli ze sobą przez długie lata

Tak traktuje go po rozstaniu. Byli ze sobą przez długie lata

11 kwietnia br. Hanna Śleszyńska skończyła 64 lata
11 kwietnia br. Hanna Śleszyńska skończyła 64 lata
Źródło zdjęć: © AKPA
11.04.2023 08:24, aktualizacja: 11.04.2023 09:16

Hanna Śleszyńska od lat cieszy się sympatią widzów. Prywatnie jest mamą dwóch synów i - jak podkreśla w wywiadach - to w rodzinie jest siła. Choć rozstała się z byłymi partnerami, do dziś utrzymuje z nimi świetny kontakt. 11 kwietnia skończyła 64 lata.

Hanna Śleszyńska urodziła się w Warszawie 11 kwietnia 1959 roku. Jej mama była nauczycielką języka polskiego, ojciec - hydrogeologiem, jednak - jak przyznała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" - to właśnie po nim odziedziczyła talent muzyczny. - Pięknie wraz ze swoim bratem śpiewali na głosy - wspomniała.

Śleszyńska ukończyła warszawską szkołę teatralną i szybko zaczęła występować na deskach stołecznych teatrów. Oprócz tego występowała także w wielu produkcjach telewizyjnych i filmowych, jak "Rodzina zastępcza", "Daleko od noszy", "O mnie się nie martw" czy "Ojciec Mateusz". Wraz z Piotrem Gąsowskim i Robertem Rozmusem występowała też w grupie aktorsko-kabaretowej Tercet, czyli kwartet.

Hanna Śleszyńska - życie prywatne

Z pierwszego małżeństwa z Wojciechem Magnuskim ma syna Mikołaja, po rozwodzie związała się z aktorem Piotrem Gąsowskim. Jak przyznał w jednym z wywiadów - początkowo zakochał się w Śleszyńskiej, jako aktorce i chodził na wszystkie przedstawienia, w których występowała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na przełomie lat 80. i 90. zostali parą, w 1995 roku urodził im się syn Jakub, jednak związek nie przetrwał i rozstali się po 14 wspólnych latach. Gąsowski wyprowadził się z domu, co dla wielu osób z branży było szokiem, bo wszędzie uchodzili za wyjątkowo dobrze dobraną parę. Śleszyńska przyznała, że mocno przeżyła rozstanie, jednak nie mogła całkowicie zerwać relacji z byłym partnerem przede wszystkim ze względu na syna, ale i zobowiązania zawodowe.

W latach 2005-2019 była w związku z przedsiębiorcą i byłym łyżwiarzem Jackiem Brzoską. Podobnie jak w przypadku poprzednich związków, Śleszyńska starała się pamiętać głównie dobre chwile, które przeżyli razem. - Życzę mu powodzenia, ale sama o nowej miłości nie myślę, bo mam dużo do zrobienia - mówiła w "Twoim Imperium".

Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski
Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski© AKPA

Przyjaźń po rozstaniu

Śleszyńska, mimo rozstania z byłymi partnerami, wciąż ma z nimi świetny kontakt. - Ja jak mam tylko wolną niedzielę, to zwabiam rodzinę na domowy obiad. Przychodzi moja mama, synowie, bratanek, brat z żoną i córeczką, nawet bywają dawni mężowie, bo utrzymuję z nimi dobre relacje - mówiła w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia".

Wyznała też, jaki jest jej sposób na to, by rozstać się spokojnie i nie zrywać kontaktu. - Jeśli przeżyło się razem parę lat, ma się wspólne dziecko, nie można tego przekreślać. Trzeba współpracować, zadbać o dobre relacje. Z Piotrem Gąsowskim jeździmy razem na narty, dzwonimy do siebie. Łączy nas autentyczna przyjaźń, ale po rozstaniu przez cztery lata opłakiwałam ten związek. Zatem to wszystko zajęło nam trochę czasu - powiedziała.

- Myślę, że bez względu na to, jak potoczy się nasze życie, zawsze będę ją kochał - przyznał z kolei Gąsowski, a w programie Kuby Wojewódzkiego nazwał Śleszyńską "najlepszą przyjaciółką".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także