Blisko ludziTak wygląda pokój Bastka. Maffashion uchyliła rąbka tajemnicy

Tak wygląda pokój Bastka. Maffashion uchyliła rąbka tajemnicy

Maffashion pokazała fragment pokoju Bastka
Maffashion pokazała fragment pokoju Bastka
Źródło zdjęć: © Instagram | Maffashion

11.07.2022 13:57, aktual.: 11.07.2022 15:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maffashion od czasu do czasu pokazuje w mediach społecznościowych niektóre miejsca swojego domu. Niedawno blogerka podzieliła się zdjęciem śpiącego synka, dzięki czemu widzimy pewną część jego pokoju.

Maffashion nie ukrywa, że dekorowanie domu sprawia jej dużo przyjemności. W mediach społecznościowych blogerki raz na pewien czas pojawiają się fotografie pokazujące wybrane fragmenty jej domu. Niedawno Julia Kuczyńska wrzuciła kolejne zdjęcie, dzięki czemu internauci mogli zobaczyć pokój Bastka - syna Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego.

Maffashion pokazała, jak urządziła pokój dla dziecka

Na jednym z udostępnionych zdjęć mogliśmy zobaczyć śpiącego malucha na całkiem sporych rozmiarów łóżku. Zaciemniony fragment wnętrza rozjaśnia pościel w kosmiczne wzory. W oddali zauważymy też pluszaka.

Maffashion pokazała fragmenty pokoju Bastka
Maffashion pokazała fragmenty pokoju Bastka© Instagram | Maffashion

Bastian ma sporą przestrzeń do odkrywania świata - w całym domu znajduje się dużo zabawek - nie brakuje samochodzików, klocków oraz torów, po których mogą poruszać się małe pojazdy. Na podwórku znajduje się również dziecięcy domek zabaw - marzenie niejednego przedszkolaka. Z całą pewnością Bastek spędza tam dużo czasu, jednocześnie zażywając świeżego powietrza. Na czas letni syn blogerki ma też rozstawiony własny dziecięcy basen ze specjalnymi ogrodowymi zabawkami.

Blogerka szczerze o byciu mamą

Maffashion przyznała się w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN", że zatrudniła nianię, gdyż czuła taką potrzebę. Dodała również, że podziwia wszystkie mamy, które są w stanie pogodzić wszelkie sfery życia z zaopiekowaniem się małym człowiekiem.

- Całe życie ustawiłam pod dziecko: pracę, godziny, kiedy mnie nie ma, uważam, że jestem super mamą (...). Daję radę, ale faktycznie nie jest to łatwy chleb i chapeau bas dla wszystkich mam (...) Faktycznie potrzebowałam niani. Bardzo dużo kobiet czuje taką potrzebę, żeby tłumaczyć się, dlaczego w ogóle mają nianie. Uważam, że to jest super sprawa i jeśli tylko ktoś może, to dlaczego nie - przyznała Julia w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także