Takie życzenia Katarzyna Cichopek złożyła internautkom. Mają ukryty przekaz?

Takie życzenia Katarzyna Cichopek złożyła internautkom. Mają ukryty przekaz?

Katarzyna Cichopek złożyła życzenia internautkom z okazji Dnia Kobiet
Katarzyna Cichopek złożyła życzenia internautkom z okazji Dnia Kobiet
Źródło zdjęć: © AKPA
08.03.2023 16:21

Katarzyna Cichopek zamieściła z okazji Dnia Kobiet dłuższy wpis z życzeniami dla fanek i internautek. Aktorka i prezenterka zdawała się odwoływać w nich do poprzedniej relacji, ponieważ wspomniała o szacunku, docenianiu i strachu.

Polskie i zagraniczne gwiazdy świętują Dzień Kobiet, a wśród nich znalazła się także Katarzyna Cichopek, która nie zapomniała oczywiście o swoich instagramowych obserwatorkach. Cichopek zamieściła dłuższy wpis, który może mieć ukryty przekaz. Odniosła się m.in. do szacunku i docenianiu przez mężczyzn czy "czerwonych lampek".

Katarzyna Cichopek na Dzień Kobiet

- Życzę wam kochane moje, żebyście z życia czerpały garściami, żebyście nigdy nie przekładały potrzeb innych nad własne, żebyście kochały siebie za to że jesteście! Takie właśnie jakie jesteście, nie inne. Żebyście kochały i były kochane, żebyście były szanowane i doceniane każdego dnia, nie tylko od święta. Żebyście słuchały intuicji, nie ignorowały czerwonych lampek i żebyście się nigdy niczego nie bały! Spełniajcie siebie, swoje marzenia i uśmiechajcie się do siebie i świata! Siła jest kobietą - napisała Katarzyna Cichopek w poście z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Jej wpis w zaledwie godzinę polubiło ponad tysiąc osób, a fanki, oprócz podziękowań za życzenia, pisały jej w komentarzach, że one również życzą jej w szczególności miłości i szczęścia. Nie brakowało też słów, że na udostępnionych zdjęciach wygląda zjawiskowo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak Katarzyna Cichopek spędza ten dzień?

Katarzyna Cichopek jak na razie nie zdradziła, czy Maciej Kurzajewski zaplanował dla niego coś specjalnego z okazji Dnia Kobiet, choć w jej relacji na Instagramie pojawiły się nagrania z ich wspólnej wizyty w pewnym butiku. Jakim? Z rzeczami dla dzieci! Okazuje się bowiem, że prezenterka pomagała ukochanemu wybrać prezenty dla jego wnuczki.

Maciej Kurzajewski został dziadkiem 3 marca 2023 roku. To tego dnia na świat przyszła jego pierwsza wnuczka, córka jego syna Franciszka i jego synowej Laury. Nie wiadomo jednak, jakie imię otrzymała. Ze względu na pochodzenie synowej Kurzajewskiego, może być ono angielskie bądź włoskie (Laura Esmeralda Vaccari jest Włoszką - przyp. red.).

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.