Trwa ładowanie...

Tatuaż na obojczyku: kobiece i dyskretne wzory i napisy

Tatuaż na obojczyku prezentuje się uwodzicielsko, gdy częściowo wygląda z dekoltu dużego, wełnianego swetra. Każdy mężczyzna widząc taką ozdobę ciała, zastanawia się, jak tatuaż na obojczyku wygląda w całości. Zwłaszcza w połączeniu z delikatną opalenizną i lekko rozświetloną skórą.

Tatuaż na obojczyku: kobiece i dyskretne wzory i napisyŹródło: Instagram.com
d1d7p83
d1d7p83

Tatuaż na obojczyku – drobne wzorki są najbardziej uniwersalne

Tatuaż na obojczyku jest w ostatnich latach szalenie modny. Spośród najpopularniejszych wzorów na tatuaż warto wspomnieć o następujących motywach: dmuchawiec, planety, gwiazdy, ptaki, zwierzęta czy ulubieni bohaterowie z bajek. Dobrze wygląda zarówno tatuaż napis, usytuowany w poziomie, jak i drobny wzorek kwiatowy czy roślinny, pojedynczy albo w dobrze skomponowanym zestawieniu. Bardzo widoczny tatuaż w tym miejscu niezwykle rzuca się w oczy, na co nie można sobie pozwolić w niektórych zawodach. Dobrze przemyślmy więc swój wybór albo też zdecydujmy się na niewielki wzór tatuażu, który dyskretnie przykryjemy większością bluzek lub sukienek z niewielkim dekoltem.

Tatuaże na obojczyku podkreślą odpowiednio wycięte topy. Bogaty wybór mody damskiej znajdziesz na WP radarOkazji.

Drobne wzorki na obojczyku Instagram.com
Drobne wzorki na obojczyku Źródło: Instagram.com

Tatuaż na obojczyku – napis

Tatuaż napis był prawdopodobnie pierwszym z najczęściej tatuowanych i powtarzających się wzorów na tatuaż na obojczyku. W tym miejscu ozdabiamy ciało zazwyczaj sentencjami bardzo krótkimi, gdyż kilka linijek tekstu zwyczajnie nie zmieści się na obojczyku. Dwuwyrazowe bądź trzywyrazowe tatuaże napisy będą wyglądały dyskretnie i przekażemy nimi to, co chcemy przekazać. Jeśli obojczyk ma być pierwszym tatuowanym miejscem na ciele, wówczas im krótszy napis, tym lepiej. Skóra nie jest jeszcze przyzwyczajona do nowego doznania, więc odczuwany ból może być dosyć silny i nieprzyjemny. Warto także przemyśleć na początek takie pewne miejsce na tatuaż, jak ręka czy noga, tam, gdzie skóra jest nieco grubsza, podobnie jak warstwa podskórna i ból będzie jedynie lekko odczuwany.

Napisy na obojczyku Instagram.com
Napisy na obojczyku Źródło: Instagram.com

Tatuaż na obojczyku – tatuaż kwiaty

Tatuaż kwiaty to świetny pomysł na tatuaż na obojczyku. W tym miejscu doskonale sprawdzą się drobne motywy kwiatowe, pojedyncze albo też całe roślinne kompozycje z gałązkami i łodyżkami. Modne są zarówno kolor, jak i czarne tatuaże kwiaty. Tatuaże dla dziewczyn na obojczyku to zazwyczaj małe tatuaże, a zaczynamy od pojedynczych motywów. Niewielkie wzorki dobrze łączą się w całość z tatuażami na plecach bądź tatuażami na ramionach, również w formie często widywanego rękawa na całą długość ręki. Najbardziej bolesne są cieniowania, więc jeśli niezbyt dobrze tolerujemy ból, postawmy na drobne tatuaże kwiaty albo wybierzmy wzory geometryczne bez wypełnień (same kontury kwiatów).

Tatuaż kwiaty na obojczyku Instagram.com
Tatuaż kwiaty na obojczyku Źródło: Instagram.com

Tatuaż na obojczyku do pary

Tatuaż na obojczyku może stanowić niepowtarzalną biżuterię, niezwykle skupiającą na sobie wszystkie spojrzenia. Nieważne, czy ozdabiamy ciało tatuażem 3D czy niewielkimi kwiatami polnymi, efekt jest taki, że każdy zauważy tą dekorację. Interesująco wyglądają tatuaże na obojczyku do pary, bardziej albo mniej symetryczne. To najczęściej motywy kwiatowe, gałązki, listki, skrzydła, postacie osób czy zwierząt. Spotykamy również tego typu tatuaże na obojczyk koronkowe lub mandale.

Tatuaże na obojczyku do pary Instagram.com
Tatuaże na obojczyku do pary Źródło: Instagram.com
d1d7p83
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d7p83