Trwa ładowanie...
d4jj2th

Telegramy z czekolady. Wyraź uczucie za pomocą słodkiej wiadomości

Telegram z czekolady to oryginalna i bardzo osobista forma przysmaku, która doskonale sprawdzi się na walentynkowy prezent. Poniżej prezentujemy kilka propozycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Telegram z czekolady pomaga wyrazić uczucia i będzie trafionym prezentem dla ukochanej osoby
Telegram z czekolady pomaga wyrazić uczucia i będzie trafionym prezentem dla ukochanej osoby (Materiały prasowe, Fot: Chocolissimo)
d4jj2th

Telegramy z czekolady - na walentynki

Słodki telegram to wyrażenie składające się z kilku kostek czekolady, które mają wytłoczenia w kształcie liter. Jest to idealny pomysł na prezent dla najbliższej osoby, nadający się na różne okazje, a zwłaszcza na zbliżające się walentynki. Telegramy mogą wyrażać wszelkiego rodzaju uczucia, np. sympatię, miłość, podziw czy uznanie. Zadowolą zarówno starszych, jak i młodszych łasuchów.

d4jj2th

Telegram można podarować ukochanemu lub ukochanej jako samodzielny prezent albo jako dodatek do większego upominku. Wybrane przez nas propozycje zostały umieszczone w eleganckim, drewnianym pudełku, metalowej puszce oraz w ozdobnej kopercie z tektury. Kostki wykonano z białej i mlecznej czekolady, a niektóre zawierają zdobienia w kształcie kolorowych symboli, np. serca i ust.

Materiały prasowe

Telegramy z czekolady - osobista wiadomość

Telegram z czekolady można też ułożyć samodzielnie. Wystarczy wybrać wielkość tabliczki oraz poszczególne litery, znaki specjalne oraz ozdobne kostki ze słodkimi ozdobami. Potem należy wskazać najfajniejsze opakowanie spośród dostępnych, kolorowych propozycji. Tak skomponowany prezent jest gotowy do zamówienia.

To jednak nie jedyna możliwość personalizacji słodkiego telegramu. Do opakowania można również dołączyć własne zdjęcie oraz napis.

d4jj2th

Podziel się opinią

Share

d4jj2th

d4jj2th