GotowaniePrzepisyTelegramy z czekolady. Wyraź uczucie za pomocą słodkiej wiadomości

Telegramy z czekolady. Wyraź uczucie za pomocą słodkiej wiadomości

Telegramy z czekolady. Wyraź uczucie za pomocą słodkiej wiadomości
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Chocolissimo
Sylwia Ścibak

12.02.2019 09:04, aktual.: 12.02.2019 14:40

Telegram z czekolady to oryginalna i bardzo osobista forma przysmaku, która doskonale sprawdzi się na walentynkowy prezent. Poniżej prezentujemy kilka propozycji.

Telegramy z czekolady - na walentynki

Słodki telegram to wyrażenie składające się z kilku kostek czekolady, które mają wytłoczenia w kształcie liter. Jest to idealny pomysł na prezent dla najbliższej osoby, nadający się na różne okazje, a zwłaszcza na zbliżające się walentynki. Telegramy mogą wyrażać wszelkiego rodzaju uczucia, np. sympatię, miłość, podziw czy uznanie. Zadowolą zarówno starszych, jak i młodszych łasuchów.

Telegram można podarować ukochanemu lub ukochanej jako samodzielny prezent albo jako dodatek do większego upominku. Wybrane przez nas propozycje zostały umieszczone w eleganckim, drewnianym pudełku, metalowej puszce oraz w ozdobnej kopercie z tektury. Kostki wykonano z białej i mlecznej czekolady, a niektóre zawierają zdobienia w kształcie kolorowych symboli, np. serca i ust.

Obraz
© Materiały prasowe | Chocolissimo

Telegramy z czekolady - osobista wiadomość

Telegram z czekolady można też ułożyć samodzielnie. Wystarczy wybrać wielkość tabliczki oraz poszczególne litery, znaki specjalne oraz ozdobne kostki ze słodkimi ozdobami. Potem należy wskazać najfajniejsze opakowanie spośród dostępnych, kolorowych propozycji. Tak skomponowany prezent jest gotowy do zamówienia.

To jednak nie jedyna możliwość personalizacji słodkiego telegramu. Do opakowania można również dołączyć własne zdjęcie oraz napis.

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także