Trwa ładowanie...
dp2ws3t

Teresa Lipowska była zaskoczona decyzją syna. Rzucił lukratywną posadę dla marzenia

Syn Teresy Lipowskiej postanowił zrezygnować z funkcji dyrektora jednej z firm finansowych i zostać pilotem. Aktorkę miało to mocno zdziwić, zwłaszcza że latorośl jest już przed 50-tką i Lipowska obawiała się o jego przyszłość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Teresa Lipowska z synem
Teresa Lipowska z synem (East News)
dp2ws3t

Wysokie zarobki niekoniecznie dają szczęście – o czym przekonał się Marcin Zaliwski, jedyny syn aktorki Teresy Lipowskiej. Mężczyzna po latach spędzonych w korporacji doszedł do wniosku, że chce poświęcić się swojej pasji: lotnictwu. Ta decyzja podobno bardzo zaskoczyła jego matkę.

Teresa Lipowska – syn

46-latek nie zostanie pilotem ot tak. Życiowa zmiana oznacza kolejne studia oraz kurs pilotażu. Zaliwski musi wylatać jeszcze określoną liczbę godzin. W tym samym czasie zaocznie studiuje również jego żona. Nic dziwnego, że Lipowska martwiła się o syna.

dp2ws3t

Nigdy jednak się na nim nie zawiodła. To on wspierał ją w czasie kwarantanny, przywożąc zakupy. Marcin to najbliższa jej osoba, odkąd straciła męża. – Całe życie marzył, żeby być pilotem samolotów pasażerskich. I za półtora roku zrealizuje to pragnienie – powiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.

Po zapewnieniach, że pozostaną w stałym kontakcie, Lipowska dała synowi swoje błogosławieństwo. – Mamy taką umowę, że raz na parę tygodni go sobie "wypożyczam", czyli przychodzi do mnie na godzinkę czy dwie, siada naprzeciwko mnie i sobie gadamy. Tylko my, we dwoje. To mi jest potrzebne i Marcin to rozumie – wyjaśniła. On sam dodał, że wszystko zawdzięcza mamie. – Nauczyła mnie samodzielności, niezależności – przyznał.

dp2ws3t

81-letnia Lipowska zapewnia: "Nie poddawałam się żadnym zabiegom medycyny estetycznej"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dp2ws3t

Podziel się opinią

Share

dp2ws3t

dp2ws3t