Trwa ładowanie...
22-09-2009 00:00

Theron nie boi się starości

Charlize Theron, nie zamierza rozpaczać z powodu upływu czasu i zarzeka się, że nawet, gdyby mogła, nie cofnęłaby się do momentu, kiedy była dwudziestolatką.

Theron nie boi się starościŹródło: AFP
d11wfxu
d11wfxu

Zdobywczyni Oscara za film "Monster", Charlize Theron, nie zamierza rozpaczać z powodu upływu czasu i zarzeka się, że nawet, gdyby mogła, nie cofnęłaby się do momentu, kiedy była dwudziestolatką.

(fot. AFP)
Źródło: (fot. AFP)

- Każdemu robią się zmarszczki - tłumaczy Theron. - Wszystkim kobietom opadają piersi. Mam 34 lata i za nic w świecie nie cofnęłabym czasu. Nie chciałabym mieć znów 20 lat. W życiu są tylko dwie pewne rzeczy - starzenie i śmierć. Nic z tym nie zrobimy. Niektórzy próbują oszukiwać czas i wstrzykują sobie botoks, to ich sprawa. Ja mam nadzieję, że obejdę się bez botoksu.

34-letnia aktorka, która promuje właśnie swój film "Granice miłości" (polska premiera 23 października) ma bardzo "filozoficzne" podejście do życia.
- To jedna pi.......a tajemnica, a ja gotowa jestem jej doświadczyć. Nie znam wszystkich odpowiedzi, ale uważam, że to wspaniałe, że na początku swojej trzeciej dekady ich poszukuję. Myślę, że wszyscy powinniśmy to robić.

d11wfxu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11wfxu