GwiazdyTo musiała być miłość! Albo zatrucie...

To musiała być miłość! Albo zatrucie...

To musiała być miłość! Albo zatrucie...
Źródło zdjęć: © AP

27.05.2010 08:00, aktual.: 27.05.2010 10:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Russel Brand przyznał, że zakochał się w Katy Perry od pierwszego wejrzenia. Skąd wiedział, że to miłość? Jeszcze nigdy nie denerwował się tak przed randką...

Russel Brand przyznał, że zakochał się w Katy Perry od pierwszego wejrzenia. Aktor, który oświadczył się piosenkarce po trzech miesiącach znajomości, nie potrafił powstrzymać nerwów przed randką z Perry. A ponieważ wcześniej żadne romantyczne spotkania nie wywoływały w nim takich emocji, uznał, że młoda piosenkarka musi być tą jedyną. Jak twierdzi - "To musiała być miłość albo... choroba".

- Gdy poznałem Katy, od razu wiedziałem, że to albo wstrząśnienie mózgu, albo miłość - tłumaczy Brand. - Potem umówiliśmy się na randkę. Stresowałem się jak nigdy, byłem nieswój. Zazwyczaj na pierwszej randce byłem wyluzowany, bo w moim przypadku była to zazwyczaj też ostatnia randka. Tu było inaczej. Czułem się tak, jak gdybym najadł się grzybków halucynogennych. Może coś było nie tak z moją przystawką? Podsumowując: wiedziałem, że to, co poczułem do Katy, to albo miłość, albo skutek zatrucia pokarmowego, albo następstwo wstrząśnienia mózgu.

Russell Brand pojawi się na amerykańskich ekranach 4 czerwca 2010 roku w komedii "Get Him to the Greek".

24 sierpnia ukaże się nowy krążek Katy Perry, "Teenage Dream".

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także