Blisko ludziTo nagranie z bliźniakami stało się hitem sieci. Oto, co postanowiły zrobić w środku nocy

To nagranie z bliźniakami stało się hitem sieci. Oto, co postanowiły zrobić w środku nocy

To nagranie z bliźniakami stało się hitem sieci
To nagranie z bliźniakami stało się hitem sieci
Źródło zdjęć: © TikTok | @overtime
Aleksandra Lewandowska
29.10.2021 11:23

Poczynania bliźniaków nagrała elektroniczna niania, dzięki czemu ich rodzice udostępnili na TikToku zabawny filmik z maluchami. Niektórzy internauci nie wierzą, na jaki pomysł wpadły dzieciaki, a inni podziwiają je za taką energię w środku nocy.

TikTok robi prawdziwą furorę w sieci, stając się już równie popularną platformą, co m.in. Instagram. Użytkownicy każdego dnia wrzucają tysiące nie tylko zabawnych, ale także niekiedy poruszających filmów, które zdobywają serca ich obserwatorów. Tak stało się również z nagraniem bliźniaków, które postanowiły zorganizować sobie nocną zabawę.

Ten filmik stał się hitem sieci

Nagranie z bliźniakami zostało udostępnione na TikToku przez ich rodziców. Wszystko nagrała elektroniczna niania, która złapała maluchów podczas niecodziennej zabawy. Kiedy dzieci nie mogły spać, postanowiły zorganizować sobie zajęcie i zbudować... poduszkowy fort. Na samym początku możemy zaobserwować, jak wychodzą ze swoich łóżeczek i coś szczegółowo omawiają, a następnie przechodzą do działania.

Kiedy bliźniaki zdążyły zbudować swoje "dzieło", w ich pokoju nagle pojawił się tata, który postanowił ponownie położyć je łóżek, a chwilę później odłożyć wszystkie poduszki na miejsce. Gdy jednak wyszedł z pokoju, maluchy szybko wyszły z łóżeczek i zaczęły składać poduszki od początku! Wiele osób zastanawia się, skąd miały w środku nocy aż tyle energii, żeby nie tylko budować forty, ale także po nich skakać.

"Najlepsza zabawa"

Zabawne nagranie zdobyło już ponad 90 tys. polubień na TikToku i mnóstwo komentarzy, w których internauci nie tylko zachwycali się maluchami, ale zaczęli również wspominać czasy, kiedy to oni byli dziećmi i mieli takie pomysły.

"Czy one śpią cały dzień po takiej nocy? Zmęczyłam się od samego oglądania", "Skąd one mają tyle energii?", "Ja też się tak zachowywałam, a rodzice myśleli, że śpię", "Zawsze najlepsza zabawa jest wtedy, gdy ma się świetne towarzystwo" - czytamy w komentarzach pod filmikiem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta