Trwa ładowanie...
d1tdp9u

Tomasz Karolak z obrączką na palcu. "Żałuję każdego momentu"

O Tomaszu Karolaku znowu jest głośno i to nie za sprawą jego kolejnej roli, ale obrączki na palcu. Kiedy zapytano o nią aktora, ten opowiedział tajemniczo, zdradzając swoje plany na przyszłość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Karolak żałuje swojej przeszłości
Tomasz Karolak żałuje swojej przeszłości (ONS.pl)
d1tdp9u

Można śmiało powiedzieć, że Tomasz Karolak jest jednym z najbardziej popularnych polskich aktorów. Sławę przyniosły mu takie produkcje jak: "Listy do M", "Prawo Agaty", czy "Rodzinka.pl". To tylko kilka produkcji, z którymi można kojarzyć celebrytę. Dzięki popularności przyległa również do niego łatka "kobieciarza", dlatego obrączka na jego placu wywołała taką lawinę pytań.

Tomasz Karolak z obrączką na placu

Plotki szybko zostały rozsiane. Okazało się, że obrączka to rekwizyt z planu jednego z najnowszych filmów Karolaka, "Miłość na Marsie". Aktor tak bardzo wczuł się w rolę, że zapomniał oddać biżuterię. Ta wpadka była dobrym pretekstem, żeby zapytać go o jego plany na przyszłość. Tomasz Karolak zdradził, że marzy, żeby w końcu stanąć na ślubnym kobiercu. "Jeszcze się nie ożeniłem, ale to na pewno rychło się stanie!" – powiedział w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

d1tdp9u

Tomasz Karolak miał już okazję usłyszeć marsz Mendelssohna. W 2016 roku poprosił o rękę matkę swoich dzieci Violę Kołakowską. Do ślubu jednak nie doszło. Celebryta zdradził, że żałuje swojej przeszłości. "Żałuję każdego momentu, którego nie spędziłem z dziećmi, bo akurat dopadł mnie kryzys czterdziestolatka" – wyznał.

"Wiemy, że książka jest brutalna. Taka miała być". Nad "Prostytutkami" pracowali kilka lat

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1tdp9u

Podziel się opinią

Share

d1tdp9u

d1tdp9u