Trwa ładowanie...

Tomasz Komenda nie żyje. W więzieniu spędził 18 lat za czyn, którego nie popełnił

Według informacji przekazanych przez TVN24 nie żyje Tomasz Komenda. Informację o śmierci mężczyzny miał jako pierwszy pozyskać dziennikarz Uwagi i Superwizjera - Grzegorz Głuszak.

Tomasz Komenda nie żyjeTomasz Komenda nie żyjeŹródło: East News, fot: JAN BIELECKI
d18834o
d18834o

W 2004 r. Tomasz Komenda został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia za zgwałcenie i zabójstwo 15-letniej kobiety. W marcu 2018 r. został warunkowo zwolniony z odbywania kary. Wówczas wyszedł na wolność. 16 maja 2018 r. Sąd Najwyższy oficjalnie uniewinnił mężczyznę.

- Tomek miał problemy ze zdrowiem. Na sprawy chorobowe nie chciałbym się wypowiadać. Zmarł w wyniku choroby - powiedział Głuszak w TVN24.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rafał Collins dał pracę Tomaszowi Komendzie. Mówi, jak wyglądała ich rozmowa

Nie żyje Tomasz Komenda

Dziennikarz Grzegorz Głuszak jako pierwszy przekazał informację o śmierci Tomasza Komendy. To on od początku zajmował się sprawą niewinnego skazanego mężczyzny. W 2021 r. sąd przyznał Komendzie 13 mln zł odszkodowania.

d18834o

- Żadne pieniądze nie wynagrodzą mi tego, co straciłem. Czy to 12 czy 18 milionów, to tylko moneta. Moich lat nikt już nie wróci - mówił wówczas Tomasz Komenda.

Tomasz Komenda - życie po wyjściu na wolność

Po wyjściu na wolność Tomasz Komenda próbował ułożyć swoje życie na nowo. Dość szybko poznał swoją partnerkę i matkę dziecka. Przez lata zakochani żyli w zgodzie nie widzieli świata poza sobą.

d18834o

Komenda marzył o prawdziwej rodzinie, dlatego po wyjściu z więzienia założył konto w aplikacji randkowej. To Anna napisała do niego pierwsza. "Fajnie zobaczyć cię po tej stronie" - brzmiała wiadomość.

Tomasz Komenda od razu przyznał, że szybko poczuł coś do Anny Walter. Z czasem para doczekała się potomka.

- Kocham go nad życie, nie wyobrażam sobie życia z nikim innym. Tomek i dzieciaki to cały mój świat, dają mi siłę, by żyć i cieszyć się życiem - mówiła Anna Walter o związku z mężczyzną i o dzieciach, które posiadała z poprzedniego związku.

Niestety, po czasie okazało się, że para nie dogaduje się, a w rozmowie z Pudelkiem kobieta potwierdziła rozstanie.

d18834o

- Nie chciałabym za bardzo tego komentować. Jeszcze do niedawna walczyłam o naszą rodzinę, ale teraz najważniejsi są dla mnie moi synowie i moje zdrowie - mówiła.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło: Materiały WP
d18834o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18834o