Trwa ładowanie...

Tomasz Raczek pokazał partnera. "Dziś obchodzimy z Marcinem ważną rocznicę"

Polski krytyk filmowy i publicysta, Tomasz Raczek, bardzo rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Ze swoim partnerem po raz pierwszy pokazał się dopiero w zeszłym roku. Tym razem podzielił się z fanami wyjątkowym zdjęciem.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Związek Raczka z Marcinem Szczygielskim został bardzo pozytywnie przyjęty
Związek Raczka z Marcinem Szczygielskim został bardzo pozytywnie przyjętyŹródło: Forum, Fot: Krzysztof Kuczyk
d4cxypo

Na fotografii opublikowanej przez Raczka w mediach społecznościowych widać krytyka wraz z jego partnerem oraz psem. W opisie dołączonym do zdjęcia publicysta wyjaśnia, dlaczego jest to dla niego bardzo ważny dzień.

"Dziś obchodzimy z Marcinem ważną rocznicę: od 25 lat razem idziemy przez życie. Od 6 lat towarzyszy nam Dropsio. Cała załoga życzy wam dobrej sylwestrowej zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku 2019" - pisze z uśmiechem krytyk.

Związek Raczka z Marcinem Szczygielskim został bardzo pozytywnie przyjęty przez jego obserwatorów. W komentarzach możemy zauważyć wiele ciepłych słów i gratulacji. "Wszystkiego pięknego wam życzę z całego serca. Obu podziwiam i dla obu mam wielki szacunek" czy "piękna rocznica, piękni ludzie, piękna para" to tylko jedne z wielu miłych słów, jakie pojawiły się pod zdjęciem.

d4cxypo

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4cxypo

Podziel się opinią

Share
d4cxypo
d4cxypo