ModaTrendy na wiosnę 2018, za które nie zapłacisz więcej niż 100 zł

Trendy na wiosnę 2018, za które nie zapłacisz więcej niż 100 zł

Trendy na wiosnę 2018, za które nie zapłacisz więcej niż 100 zł
Źródło zdjęć: © iStock.com
12.03.2018 13:15, aktualizacja: 13.03.2018 11:40

Czas na zmianę garderoby. Wiosenne trendy na 2018 rok na szczęście nie będą rewolucją w szafie i portfelu. Spokojne, pastelowe kolory lub akcenty słonecznej żółci do wyboru, znane fasony i klasyczne desenie tkanin. Poznajcie nasze propozycje wiosennych ubrań, za które nie przepłacicie.

Modne kolory – lekko, twarzowo i elegancko

Na wiosnę będziemy nosić chłodne pastele. Delikatne, jasne kolory ubrań, wybierajmy np. w błękitach i szarościach, najlepiej w chłodnych odcieniach. Najmodniejsze kolory na wiosnę będą przypominać ulubione lody: jagodowe, cytrynowe czy śmietankowe. Na tym tle świetnie będzie wyglądać akcent intensywnej, słonecznej żółci. Okrycia wierzchnie na wiosnę to proste, jeansowe lub pastelowe kurtki.

Jednym z hitów kolorystycznych będzie fiolet w różnych odcieniach:

Płaszcze w prostych fasonach, także będą mieć jasne, chłodne kolory:

Marszczenia, plisy i zakładki – liczy się faktura

Ciekawym trendem będą materiały z wyraźną fakturą. Plisowane sukienki i spódnice, bluzki z marszczonych materiałów i z zakładkami to materiały, które będą modne i które dodatkowo ukryją dodatkowe centymetry. Osoby, które wolą proste ubrania i gładkie tkaniny bez wzoru mogą wybrać delikatne faktury lub np. koszulki z efektem "spranej tkaniny", lub bluzki z akcentem na rękawach. Przypominamy, że marszczenia to skuteczny sposób na ukrycie dodatkowych kilogramów. W tym celu możesz wybrać sukienkę z marszczeniem lub koszulę z marszczoną baskinką. Do tego będzie pasować jeansowa kurtka.

Obraz
© iStock.com

Najmodniejsze wzory na wiosnę 2018

Pasiaste sukienki i bluzki oraz kobiece kwiaty: te wzory będą popularne. Paski będziemy nosić w każdej szerokości i we wszystkich ubraniach. Nawet w oryginalnych zestawieniach.

Obraz
© iStock.com

Ubrania w kwiaty wybierajmy w tradycyjnym, naturalnym wydaniu.

Spódnice ołówkowe będą na topie

Jeśli wolisz spódnice, wybierz fason ołówkowy. Takie spódnice będziemy wybierać do wieczorowych strojów na randkę i na co dzień. Długość jest prawie dowolna: do połowy uda lub za kolano.

Rurki zostają w szafie – czas na dzwony

Modnym fasonem spodni będą te z lekko rozszerzanymi nogawkami lub w fasonie dzwonów, także z rozciąciami na nogawkach.

Bluza na wiosnę – prostota i funkcjonalność

Trudno mówić o "powrocie" sportowej bluzy, bo ten typ ubrań jest zawsze obecny, ale teraz będzie szczególnie popularny. Na wiosnę 2018 warto wyciągnąć z szafy lub zaopatrzyć się w ulubioną bluzę z kapturem, lub okrągłym wycięciem. Wśród wszystkich dostępnych opcji najpopularniejsze będą uniwersalne, szare modele, które włożymy nawet do sukienek.

Obraz
© iStock.com