Blisko ludziTrzaskowska pokazała dzieci. "Abyście budowały przyszłość w kraju, w którym prezydent nie jest obciachem"

Trzaskowska pokazała dzieci. "Abyście budowały przyszłość w kraju, w którym prezydent nie jest obciachem"

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy
Małgorzata i Rafał Trzaskowscy
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. KBŁ
01.06.2021 12:14

Prawie rok temu zaangażowała się w kampanię prezydencką męża i w oczach wielu była idealną kandydatką na pierwszą damę. Niewiele brakowało, by właśnie tak się stało. Pomimo przegranej Rafała Trzaskowskiego, Małgorzata pozostaje aktywna. Właśnie zamieściła wpis z okazji Dnia Dziecka… I wbiła szpilę Andrzejowi Dudzie.

"Kochane dzieciaki, życzę wam, abyście czerpały z życia pełnymi garściami! Abyście budowały przyszłość w kraju uśmiechniętym, otwartym, zielonym, gdzie nie musicie protestować przeciwko opresyjnej i nieuczciwej władzy i niszczeniu środowiska a prezydent nie jest obciachem - po prostu w normalnym, nowoczesnym europejskim kraju" – pisze na Instagramie Trzaskowska, matka dwójki dzieci: syna Stanisława i córki Aleksandry.

Latem 2020 r. latorośle Trzaskowskich brały udział w kampanii ojca. Żona prezydenta Warszawy zawiesiła obowiązki zawodowe i w pełni poświęciła się działaniom na rzecz wygranej. W wyborach niemal połowa Polaków oddała głos na 49-latka. Minimalnie przegrał wtedy z Andrzejem Dudą.

Małgorzata Trzaskowska nadal aktywna

Żona Trzaskowskiego nie zamilkła wcale po wyborach. Ale jeszcze przed zakończeniem kampanii mocno się udzielała. W wywiadzie z WP Kobieta mówiła, że wierzy w Polki. Opowiadała również, jak wychowuje swoje dzieci.

- Same zdecydują o swojej relacji z Kościołem. I chciałabym tu jedno powiedzieć bardzo wyraźnie: mieszanie dzieci i tej sfery ich duchowości do kampanii to czysta niegodziwość – podkreślała, nawiązując do komentarzy prawicowych mediów na temat jej syna, który nie przystąpił do I komunii. - Jestem za rozdziałem państwa od Kościoła. Przymierze ołtarza z tronem nie służy wiernym, tylko stronom przymierza – dodała wówczas wyraźnie.

Małgorzata powiedziała jeszcze o partnerstwie w swoim związku. – Jest ono dla mnie wspólnym rozwiązywaniem problemów, docenianiem siebie nawzajem i stałym dążeniem do wzajemnego zrozumienia. Partnerstwo to także wyrozumiałość wobec siebie, nieustający szacunek i – oprócz sfery silnej wspólnoty - pozostawienie sobie wzajemnie przestrzeni, swobody – mówiła z przekonaniem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl