Trwa ładowanie...
dprmfwr

Twierdzi, że przez pomyłkę. Nauczycielka pokazała zdjęcie topless

Matematyczka z Małopolski tłumaczy, że nie wie, jak jej nagie zdjęcie trafiło na Facebooka. Problem w tym, że znalazło się na ogólnodostępnym profilu i mógł zobaczyć je dosłownie każdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Twierdzi, że przez pomyłkę. Nauczycielka pokazała zdjęcie topless
(iStock.com)
dprmfwr

Rodzice są oburzeni. To oni poinformowali o całej sprawie media. Twierdzą, że takie zachowanie matematyczki jest karygodne. Dodają, że od nauczycielki oczekują "pewnej postawy moralnej, etyki, zachowania zgodnie z normami prawnym, obyczajowymi i społecznymi".

Na zdjęciu widać kobietę w kąpieli. Widać lekko rozmazany tusz na oczach i łazienkowe bibeloty. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby spod kąpielowej piany nie wyłoniły się obfite piersi nauczycielki - opisuje sprawę "Fakt".

Kobieta zgłosiła sprawę na policję. Funkcjonariusze mają sprawdzić, kto podstępem zrobił nagie zdjęcie nauczycielce i udostępnił je w sieci. Wytłumaczenie tego zamieszania może być jednak zupełnie inne i dużo łatwiejsze. Po rozmowach z uczniami, rodzicami, a nawet dyrekcją, która nie chciała oficjalnie się wypowiadać, dziennikarze "Faktu" wywnioskowali, jak kontrowersyjna fotografia znalazła się na Facebooku.

dprmfwr

Wszystko wskazuje na to, że kobieta chciała wysłać zdjęcie swojemu znajomemu, ale przez przypadek opublikowała je w tzw. „mojej historii”. To dość niedawno dodana opcja Facebooka pozwalająca na oglądanie treści wszystkim użytkownikom. Aktywuje się ją tuż obok tzw. messangera, który służył niegdyś do wysyłania zdjęć znajomym - czytamy.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także: Jakim uczniem był Mateusz Morawiecki?

dprmfwr

Podziel się opinią

Share

dprmfwr

dprmfwr
dprmfwr