Trwa ładowanie...

Tworzy się nowy "dream team" gwiazd. Dwie blond celebrytki zaskoczyły współpracą

Ewa Chodakowska potrafi zaskoczyć nietypową współpracą z innymi celebrytami. Niedawno wstawiła zdjęcie z Anną Lewandowską, a dzisiaj możemy patrzeć na wspólne wideo z projektantką i kobietą biznesu Joanną Przetakiewicz. Kobiety przedstawiły na nim "trening radości".
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Chodakowska jest znaną i cenioną trenerką
Chodakowska jest znaną i cenioną trenerkąŹródło: ONS.pl, Fot: Jasinski Z
d3h3ikg

"Ewę pokochałam od pierwszego wejrzenia" - napisała na swoim profilu na Instagramie Przetakiewicz. "Wtedy nie była jeszcze znana. Optymizm, radość, szczerość i ten apetyt na życie... Tylko w takie bliskie relacje wierzę. Na chłodne i nijakie szkoda mi czasu. Wierzę w naturalne przyciąganie, bez analizowania i mierzenia za i przeciw". Do tego projektantka dodała wideo, na którym można zobaczyć próbkę umiejętności sportowych, jakie prezentują obie kobiety.

Trening został nazwany "treningiem radości" oraz "treningiem szczęścia". Trwa 25 minut i może przygotować kobietę do randki lub na wielkie wyjście. Na filmiku można zobaczyć roześmiane Przetakiewicz i Chodakowską, które starają się motywować siebie nawzajem. I oczywiście widzów przy okazji.

d3h3ikg

"Czy czujecie czasami, że przy kimś Wasze wibracje czyli chęć do życia i energia nagle rosną i śmiejecie się radośniej? Ten ktoś nigdy o innych nie mówi źle, nie karmi się złośliwością cieszy się szczęściem innych i zawsze chce jak najlepiej i coraz lepiej. To jest cała Ewa" - zachwyca się trenerką projektantka. I dodaje - "Dlatego nasz trening to coś więcej niż ćwiczenia. To trening szczęścia. 25 minut wiec każda z nas znajdzie czas. Będziecie ćwiczyć z nami?"

Komentarze internautów nie pozostawiają wątpliwości - na pewno będą. Większość z nich napisała, że czeka na przesyłkę lub, że zaraz będą zamawiać płytę z treningiem. Jeśli ta współpraca cieszy się taką popularnością, to może już niedługo będziemy oglądać kolejne treningi w wykonaniu dwóch gwiazd.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3h3ikg

Podziel się opinią

Share
d3h3ikg
d3h3ikg