GwiazdyTworzy się nowy "dream team" gwiazd. Dwie blond celebrytki zaskoczyły współpracą

Tworzy się nowy "dream team" gwiazd. Dwie blond celebrytki zaskoczyły współpracą

Tworzy się nowy "dream team" gwiazd. Dwie blond celebrytki zaskoczyły współpracą
Źródło zdjęć: © ONS.pl | Jasinski Z
Agata Porażka
12.10.2018 21:12, aktualizacja: 12.10.2018 21:56

Ewa Chodakowska potrafi zaskoczyć nietypową współpracą z innymi celebrytami. Niedawno wstawiła zdjęcie z Anną Lewandowską, a dzisiaj możemy patrzeć na wspólne wideo z projektantką i kobietą biznesu Joanną Przetakiewicz. Kobiety przedstawiły na nim "trening radości".

"Ewę pokochałam od pierwszego wejrzenia" - napisała na swoim profilu na Instagramie Przetakiewicz. "Wtedy nie była jeszcze znana. Optymizm, radość, szczerość i ten apetyt na życie... Tylko w takie bliskie relacje wierzę. Na chłodne i nijakie szkoda mi czasu. Wierzę w naturalne przyciąganie, bez analizowania i mierzenia za i przeciw". Do tego projektantka dodała wideo, na którym można zobaczyć próbkę umiejętności sportowych, jakie prezentują obie kobiety.

Trening został nazwany "treningiem radości" oraz "treningiem szczęścia". Trwa 25 minut i może przygotować kobietę do randki lub na wielkie wyjście. Na filmiku można zobaczyć roześmiane Przetakiewicz i Chodakowską, które starają się motywować siebie nawzajem. I oczywiście widzów przy okazji.

"Czy czujecie czasami, że przy kimś Wasze wibracje czyli chęć do życia i energia nagle rosną i śmiejecie się radośniej? Ten ktoś nigdy o innych nie mówi źle, nie karmi się złośliwością cieszy się szczęściem innych i zawsze chce jak najlepiej i coraz lepiej. To jest cała Ewa" - zachwyca się trenerką projektantka. I dodaje - "Dlatego nasz trening to coś więcej niż ćwiczenia. To trening szczęścia. 25 minut wiec każda z nas znajdzie czas. Będziecie ćwiczyć z nami?"

Komentarze internautów nie pozostawiają wątpliwości - na pewno będą. Większość z nich napisała, że czeka na przesyłkę lub, że zaraz będą zamawiać płytę z treningiem. Jeśli ta współpraca cieszy się taką popularnością, to może już niedługo będziemy oglądać kolejne treningi w wykonaniu dwóch gwiazd.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także