Tymi prezentami pokażesz mamie, jak bardzo ją kochasz

Tymi prezentami pokażesz mamie, jak bardzo ją kochasz

Czekoladki Chocolissimo to zawsze dobry pomysł na prezent
Czekoladki Chocolissimo to zawsze dobry pomysł na prezent
Źródło zdjęć: © mat. prasowe | MM Brown PL
10.05.2022 15:03, aktualizacja: 10.05.2022 18:42

Nie ma lepszej okazji do powiedzenia swojej Mamie, jak bardzo ją kochasz od jej święta. Możesz oczywiście powiedzieć jej to wprost. Zachęcamy! Możesz też dodatkowo podarować jej prezent, który wyrazi to, co czujesz. Mamy kilka propozycji upominków, które nawet bez słów powiedzą: "Kocham Cię, Mamo".

1.      Słodki telegram

Tym prezentem wprost możesz przekazać Mamie to, co czujesz. "Kocham cię Mamo", "Dziękuję, że jesteś", to tylko przykłady tego, co możesz wyrazić poprzez słodki telegram.

2.      Plakat ze zdjęciami

To zdecydowanie prezent z kategorii wzruszających. W pełni personalizowany plakat ze zdjęciami. To ty decydujesz, jakie wspomnienia na nim uwiecznisz. Oprócz fotografii na plakacie masz możliwość zamieszczenia również kilku słów od siebie, co spowoduje, że twój podarunek stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

crazyshop, 89,90 zł

3.      Bransoletka z przesłaniem

Dobrym pomysłem na wyrażenie uczuć jest także biżuteria z grawerem. Nasza propozycja to pozłacana bransoletka z pozłacanym sercem o wielkości 2 cm z grawerunkiem Kocham Cię Mamo. Dodatkowo, by prezent nabrał bardziej osobistego wymiaru, możesz stworzyć grawerunek, jaki zostanie umieszczony z tyłu zawieszki.

Lilou, 258 zł

4.      Personalizowane pudełko wspomnień

Kolejna propozycja dla tych, którzy lubią ofiarowywać prezenty wywołujące wzruszenia. Pudełko wspomnień to to dekoracyjny i praktyczny drobiazg dedykowany osobom, które lubią zatrzymywać czas i gromadzić wokół siebie cenne przedmioty, takie jak pamiątkowe listy, zdjęcia i drobiazgi. Jeśli szukasz prezentu, który wywoła morze ciepłych emocji, to pudełko z grawerem będzie właściwą decyzją.

crazyshop, 129,90 zł

  • PREZENT NA DZIEŃ MAMY plakat ze zdjęciami
  • Bransoletka Lilou
  • Personalizowane PUDEŁKO WSPOMNIEŃ; crazyshop
[1/3] PREZENT NA DZIEŃ MAMY plakat ze zdjęciamiŹródło zdjęć: © mat. prasowe

5.      Czekoladowe figurki

Czekolada to zawsze dobry pomysł na prezent, a gdyby tak jeszcze zadbać o to, by była powiązana z hobby obdarowywanego, to już w ogóle strzał w 10! Mama, która jest fanką makijażu doceni czekoladowy zestaw składający się ze szminek i puderniczki. Kolekcjonerkę butów ucieszy widok czekoladowego pantofelka, a zapaloną ogrodniczkę czekoladowy zestaw narzędzi.

6.      Magnes na lodówkę ze zdjęciami

Pomysł na drobny, ale znaczący podarunek. Wspólne zdjęcia i napis płynący prosto z sera będą codziennie towarzyszyć twojej Mamie. Za każdym razem, kiedy będzie otwierała lodówę, będzie miała okazje przypomnieć sobie o tym, co do niej czujesz.

crazyshop, 29,90 zł

7.      Zestaw pełen miłości

Tym prezentem pokażesz Mamie, że wiesz, jak sprawić jej przyjemność. W eleganckim pudełku znajdują się: kubek (możliwość wyboru wzoru), konfitura truskawkowa z dodatkiem szampana, herbatka liściasta "Pełna miłości" dla mamy, drewniana zawieszka z napisem "Chodzi pogłoska, że mama jest boska" oraz książeczka z kuponami dla mamy. Książeczka zawiera 10 kuponów, połączonych spiralą. Każdy z kuponów mama może wręczyć któremuś z członków rodziny w dowolnym miejscu i czasie, ze wskazaniem do wykonania zadania wpisanego na karcie.

spodlady, 89 zł

ZESTAW PEŁEN MIŁOŚCI DLA MAMY Z VOUCHEREM; spodlady.com
ZESTAW PEŁEN MIŁOŚCI DLA MAMY Z VOUCHEREM; spodlady.com© mat. prasowe

8.      Słodki napis

Jeśli twoja mama uwielbia słodycze, dużo radości sprawi jej czekoladowy napis z suszonymi owocami. Całość zapakowana w elegancką, lakierowaną skrzyneczkę z możliwością dodania własnego tekstu do wygrawerowania.

9.      Wieczny kwiat

Czerwona róża to symbol miłości, niestety cięty kwiat niedługo cieszy oko. Wieczny kwiat to świetna alternatywa dla klasycznych żywych kwiatów. Co ważne, nie jest to sztuczna roślinka. Czerwona wieczna róża, jest konserwowana aromatycznymi olejkami, dzięki którym utrzymuje świeży wygląd przez minimum dwa lata.

crazyshop, 109,90 zł

10.  Zdjęcia wydrukowane na szkle

Zdjęcia wydrukowane na szkle akrylowym to alternatywa dla tradycyjnej ramki na zdjęcia. Nadruk wykonany jest w innowacyjnej technologii UV, która zapewnia doskonałą trwałość oraz najwyższą jakość grafiki. Dzięki eleganckiej, drewnianej podstawce wydruk można od razu postawić na półce.

mygiftdna, 79,90 zł

WYDRUK NA SZKLE AKRYLOWYM Z PODSTAWKĄ; mygiftdna.pl
WYDRUK NA SZKLE AKRYLOWYM Z PODSTAWKĄ; mygiftdna.pl© mat. prasowe
Źródło artykułu:WP Kobieta