UrodaFryzuryFryzury z cienkich włosów

Fryzury z cienkich włosów

Fryzury z cienkich włosów
Źródło zdjęć: © [Zdjęcie kobiety](http://www.shutterstock.com/pl/pic155769515/stockphotoyoungsmilingwomanoutdoorsportraitsoftsunnycolorscloseportrait.html?src=id&ws=1) / Shutterstock
Stylistka Małgorzata Sołek
10.03.2015 08:14, aktualizacja: 10.03.2015 09:27

Cienkie włosy są na szczęście łatwe do ułożenia. Największym problemem osób posiadających ten typ włosów jest ich szybkie przetłuszczanie się i wiecznie oklapnięta fryzura.

Cienkie włosy są na szczęście łatwe do ułożenia. Największym problemem osób posiadających ten typ włosów jest ich szybkie przetłuszczanie się i wiecznie oklapnięta fryzura. Tym, które męczą się z tłustymi włosami polecam płukanki z pokrzywy i mycie włosów, co 2 dni. Codzienne mycie włosów w tym przypadku czasem może doprowadzić do nadmiernej pracy gruczołów łojowych i pogorszenia problemu. Włosy powinny być podcinane raz na 3 miesiące, najlepiej warstwowo, aby uzyskać efekt lekkości i objętości. Aby podnieść włosy u nasady susz je trzymając głowę w dół lub przy użyciu dyfuzora. W ciągu dnia przydadzą ci się spraye odświeżające. Aby szybko ułożyć oklapnięte włosy po ich umyciu na mokre włosy nakładaj piankę zwiększającą objętość a następnie podczas suszenia ich suszarką podkręcaj je u nasady na grubej, okrągłej szczotce.

Oto przykłady fryzur odpowiednich dla włosów cienkich:

Obraz
Obraz
Obraz

Trzy powyższe zdjęcia są autorstwa colourauthority.com.

Obraz

by taylorsevens

Obraz

by Robert Bejil Photography

Obraz
Obraz
Obraz

Trzy powyższe zdjęcia są autorstwa Wickerfurniture.

Obraz

by ...love Maegan[block position="inside"]252[/block]

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także