UrodaTatuażeDelikatne damskie tatuaże – najpiękniejsze pomysły na wzory. Jakie jest idealne miejsce?

Delikatne damskie tatuaże – najpiękniejsze pomysły na wzory. Jakie jest idealne miejsce?

Delikatne damskie tatuaże to świetny pomysł na dyskretne ozdobienie ciała.
Delikatne damskie tatuaże to świetny pomysł na dyskretne ozdobienie ciała.
Źródło zdjęć: © istockphoto.com
Joanna Kobylańska
27.08.2019 10:21, aktualizacja: 27.08.2019 12:21

Z biegiem lat kobiety coraz chętniej decydują się na tatuaże, także na takie bardziej dyskretne i delikatne. Najczęściej wybierane są minimalistyczne trwałe rysunki, czyli tzw. tiny tattoos umieszczone w niemal niewidocznym miejscu. Delikatne damskie tatuaże pięknie prezentują się za uchem, na nadgarstku, na karku czy na nodze. Zobacz, na jaki tatuaż się zdecydować.

Wzór delikatnego damskiego tatuażu tak naprawdę zależy od nas samych, ale największymi trendami okazują się napisy, bransoletki, kwiaty, a także wizerunki zwierząt. Niezależnie od wybranego tatuażu należy pamiętać o tym, że powinien on odzwierciedlać twoją osobowość i być dla ciebie ważny. Poniżej znajdziesz wskazówki dotyczące delikatnych damskich tatuaży.

Delikatne damskie tatuaże na karku

Kobiety częściej wybierają kark jako miejsce na tatuaż. Wybrany wzór można w każdej chwili wyeksponować, np. związując włosy lub też zakryć pasmami. Delikatne damskie tatuaże w tym przypadku to zazwyczaj kwiaty i inne motywy florystyczne, a także małe symbole takie jak słońce czy księżyc. Czasami tatuaże na karku mogą sięgać również poniżej, wzdłuż kręgosłupa.

Delikatne damskie tatuaże na przedramieniu

Na przedramieniu najlepiej wyglądają delikatne damskie tatuaże przypominające obręcz czy też bransoletkę. Może być złożona z kilku elementów, np. kwiatów czy gałęzi, ale również sprawdzą się cienkie linie połączone w jedną całość. Innym przykładem wzoru tatuażu na przedramieniu jest napis lub sentencja wykonana ulubioną czcionką. Delikatne damskie tatuaże można bardzo łatwo ukryć – wystarczy długi rękaw lub też wyeksponować chociażby latem.

Delikatne damskie tatuaże na nadgarstku

Podobnie jak w przypadku przedramienia, tak i na nadgarstku delikatne damskie tatuaże mogą przypominać bransoletkę. Etniczne wzory regularnie ułożone w tym miejscu, komponowanie subtelnego tatuażu z prawdziwymi bransoletkami oraz zegarkami, to tylko przykłady bardzo popularnych możliwości trwałego zdobienia ciała. Po wewnętrznej stronie nadgarstka możesz również wybrać delikatny damski tatuaż w formie symbolu nieskończoności albo ptaka. Tym sposobem utrwalisz w wybranym przez siebie miejscu motyw dla ciebie ważny i charakteryzujący.

Delikatne damskie tatuaże na palcach

Nikt nie powiedział, że tatuaże na palcach nie mogą być przeznaczone dla kobiet. Wprost przeciwnie, coraz więcej pań preferuje właśnie takie rozwiązanie przy wyborze wzoru. Świetnie komponują się z pierścionkami, zwłaszcza gdy zdecydujesz się na delikatne damskie tatuaże na paliczkach. Pojedyncze kropki, linie czy inne geometryczne kształty wspaniale się prezentują na dłoniach. Nie musisz się ograniczać, ponieważ fantastycznie wygląda kilka takich drobnych tatuaży umieszczonych na palcach. Równie ciekawym rozwiązaniem w przypadku delikatnych damskich tatuaży są minimalne wzory ukryte po wewnętrznej stronie palca.

Delikatne damskie tatuaże na kostce lub za uchem

Na kostce lub za uchem wspaniale prezentują się delikatne damskie tatuaże w postaci małych symboli czy inicjałów. Niekoniecznie muszą być wypełnione tuszem, uroczo wyglądają tatuaże jedynie z zarysowanymi konturami. Tak jak przedstawione wcześniej, tak i w tej wersji tatuaże są bardzo dyskretne, ale jednocześnie podkreślają charakter. Takie delikatne damskie tatuaże pasują praktycznie wszystkim kobietom, które pragną na trwale ozdobić swoje ciało.

Źródło artykułu:WP Kobieta