Trwa ładowanie...
d2hsr5f
Informacja prasowa
gwiazdy

Urodzinowe powitanie lata - polskie gwiazdy celebrują 25. urodziny Raffaello

Ulubiona pralinka z migdałowym sercem ukrytym w aksamitnym kremie otulonym płatkami kokosa obchodzi już 25 urodziny! Z tego powodu tegoroczna impreza z okazji Inauguracji Sezonu Letniego z Raffaello miała wyjątkowy charakter. W ciepły letni wieczór polskie gwiazdy spotkały się w wyjątkowej scenerii ogrodu Pałacu w Wilanowie, aby celebrować urodzinowe chwile z Raffaello.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Urodzinowe powitanie lata - polskie gwiazdy celebrują 25. urodziny Raffaello
(ONS.pl)
d2hsr5f

25 lat słodkiej pralinki z migdałowym sercem
Cukiernicza historia włoskiej rodziny Ferrero, która stworzyła Raffaello, sięga 1946 r. To wtedy narodziła się pasja do słodkości zainicjowana przez Pietro Ferrero, przekazywana na kolejne pokolenia – która w 1990r. zaowocowała stworzeniem wyjątkowej pralinki. Wykorzystując unikalne receptury i nowoczesną technologię, Ferrero opracowało unikatowy i niepowtarzalny deser – migdałowe serce ukryte w aksamitnym kremie i chrupiącym wafelku, otulonym płatkami kokosa. Słodkie lecz lekkie, wytworne ale i przystępne – Raffaello, to doskonała propozycja, szczególnie na gorące lato.

Pierwsze letnie dni z Raffaello
Nie tylko niezmienny od 25 lat smak Raffaello jest tradycyjnie wyjątkowy. Tradycją stało się także wspólne powitanie lata w pałacu w Wilanowie, które marka Raffaello organizuje już po raz piąty. Wieczorem 22 czerwca, południowa część pałacowego ogrodu zamieniła się w wyjątkowe miejsce, pełne kwiatów i świateł, w którym goście mogli rozkoszować się niezapomnianymi chwilami rozpoczynającego się lata z Raffaello. Tegoroczne spotkanie było także okazją do celebracji 25 urodzin wyjątkowej pralinki. Inauguracja sezonu letniego z marką Raffaello to wielka przyjemność, nie tylko ze względu na moją ulubiona porę roku i piękną scenerię tego wieczoru, ale także ze względu na wyjątkowych ludzi, z którymi można spędzić te chwile – mówi aktorka Magdalena Mielcarz.

Wśród zaproszonych nie zabrakło także innych gwiazd – Omeny Mensah, Anny Wendzikowskiej, Weroniki Rosati, Edyty Herbuś, Joanny Horodyńskiej, Tamary Arciuch, Bartka Kasprzykowskiego i wielu innych. Gospodarzami wieczoru byli Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak, którzy zadbali o wyjątkową atmosferę spotkania. Podczas wieczoru nie mogło zabraknąć tradycyjnych gości specjalnych Raffaello – Kayah i Andrzeja Piasecznego, którzy również podczas tegorocznej edycji zachwycili uczestników niezwykłym koncertem.

d2hsr5f

- Ciepły wieczór, piękna sceneria i wspaniała publiczność – nie można wymarzyć sobie lepszych okoliczności do występu. Bardzo cieszę się, że mogliśmy po raz kolejny spotkać się z marką Raffaello, zaśpiewać tu razem z Andrzejem Piasecznym i tak dobrze się bawić - mówi Kayah.

Szczególne miejsce i nastrojowa scenografia umożliwiły gościom podróż do letniego, urodzinowego świata Raffaello, które tak jak smak delikatnych pralinek, na długo pozostaną w pamięci.

d2hsr5f

Podziel się opinią

Share
d2hsr5f
d2hsr5f