Urodziny bliskiego? Słodki upominek wyślij kurierem pod wskazany adres

Urodziny bliskiego? Słodki upominek wyślij kurierem pod wskazany adres

Urodziny bliskiego? Słodki upominek wyślij kurierem pod wskazany adres
Źródło zdjęć: © iStock.com
24.03.2020 11:52, aktualizacja: 24.03.2020 12:04

Słodkie telegramy skradły nasze serca, pudełko pralinek jest niczym skrzynia smakowitych skarbów, a oryginalne figurki dopasujesz od zainteresowań osoby, dla której szukasz upominku. Komuś, kto jest dla ciebie ważny, ale nie macie możliwości spotkać się osobiście — wyślij upominek z dostawą do domu.

W tekście umieszczone zostały boksy promocyjne naszych Partnerów

Dla mamy, dziadka, przyjaciółki…

Warto dbać o osoby, którym trudniej wyjść z domu. Rozmowy, spotkania, pracę czy kontakt z np., wnukami mogą tylko częściowo zastąpić rozmowy rzez telefon, dlatego bardzo ważne jest, aby pokolenie naszych rodziców czy dziadków wiedziało, że stale o nich myślimy. Inspirujący, symboliczny prezent z okazji np. urodzin kogoś starszego to czekoladki z sympatycznym zdjęciem z wakacji lub upamiętniającym wspólne spędzanie czasu. W środku znajdziecie smaczne pralinki w różnych smakach.

Dla kobiet i mężczyzn

Inspirujące słodkości to niewielki wydatek, który sprawia ogromną radość. Z początku nie do końca wiadomo, czy efektowne pudełko kryje prawdziwego smartfona, czy to tylko żart. Wystarczy otworzyć opakowania, aby naszym oczom ukazała się smakowicie pachnąca i szczegółowo wykonana figurka z czekolady.

Inspiracje dla mężczyzn to przede wszystkim czekoladowe narzędzia, które już od kilku lat są prezentowym hitem. Jeśli nie możesz pomajsterkować z kimś osobiście, możesz wysłać mu upominek z przymrużeniem oka majsterkowicza.

Szukasz czegoś dla osoby, którą pasjonuje ogrodnictwo, kosmetyka czy loty w kosmos? Dla niej też się znajdzie coś ciekawego. Duży wybór łakoci o ciekawych kształtach to też sposób na to, aby w trakcie najbliższej Wielkanocy zaznać nieco nastroju związanego z ich uroczym wystrojem, wiosennymi kwiatami, pisklakami i króliczkami. Choć to nie one są istotą tych świąt, to doceniamy je za atmosferę, którą tworzą nawet takie małe detale.

Czekolada – upominek na każdą okazję

Smakowite łakocie o różnych nadzieniach, kształtach i przybraniach robią wrażenie. Otwórz pudełko i naciesz oczy możliwościami: owocowe musy, klasyczne kremy czy nutki wytrawnych likierów zapewniają bogate doznania smakowe. Wszystkie pyszne pralinki zjesz w aurze zapachu bogatego masła kakaowego, któremu słodkości zawdzięczają czekoladową otoczkę, połysk i gładki dotyk. Mniam!

"Trzymaj się!" – nawet proste słowa w lakonicznej formie mogą dodać otuchy i uczynić dzień udanym lub nieco lepszym. Czy wiesz, że aby wysłać komuś namacalną, słodką i wymowną wiadomość z czekoladowych literek, możesz stworzyć ja sam dzięki praktycznemu kreatorowi? Sam wybierzesz wielkość i treść, a także urozmaicające tekst miniobrazki z czekolady.

W tekście umieszczone zostały boksy promocyjne naszych Partnerów