Trwa ładowanie...
d1tifz2

Usunięta z Instagrama za "rozbierane" zdjęcia

Nikogo nie dziwi widok roznegliżowanych gwiazd na "ścianie" Instagramu. Celebryci sami chętnie wrzucają do niego odważne portrety bez retuszu. Widzieliśmy już serię zdjęć wykonywanych w łóżku, tuż po przebudzeniu, a nawet selfies uwieczniające pary po uprawianiu seksu. Dlatego Samm Newman nie kryła swojej irytacji, gdy dostała maila od administratora programu o usunięciu jej zdjęć z serwisu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Usunięta z Instagrama za "rozbierane" zdjęcia
(Instagram/independent.co.uk)
d1tifz2

Nikogo nie dziwi widok roznegliżowanych gwiazd na Instagramie. Celebryci sami chętnie wrzucają do niego odważne portrety bez retuszu. Widzieliśmy już serię zdjęć wykonywanych w łóżku tuż po przebudzeniu, a nawet selfies uwieczniające pary po uprawianiu seksu. Dlatego Samm Newman nie kryła swojej irytacji, gdy dostała maila od administratora programu o usunięciu jej zdjęć z serwisu.

19-latka została poinformowana o tym, że jej portrety naruszają politykę Instagrama o nieafiszowaniu nagością. Następnego dnia je konto zostało zlikwidowane. Samm, która walczyła z kompleksami poprzez publikowanie swoich portretów, poczuła się upokorzona. Bez zwlekania nagłośniła sprawę w internecie.

W mediach zawrzało. Po pierwsze: w maju tego roku Instagram musiał oficjalnie przeprosić 29-letnią mieszkankę Los Angeles, Meghan Tonjes, za to, że usunął zdjęcia, na których pozowała w bikini. Od półnagich celebrytek typu Miley Cyrus czy Kim Kardashian, różniła ją tylko waga. Meghan jest puszystą kobietą, ale nie wstydzi się swojego ciała.

d1tifz2

Identyczna sytuacja powtórzyła się u dziewczyny z Ohio. Zarządzający Instagramem szybko wydali oficjalne oświadczenie, że konto Samm Newman zostało usunięte "przez przypadek". Ona sama nie wierzy w zbieg okoliczności i choć znów może korzystać z serwisu, nie czuje się już na nim tak pewnie. "Paradoksalnie otrzymałam wiele słów wsparcia od tych samych osób, które naśmiewały się z powodu mojej tuszy w podstawówce i liceum" - wyznała Samm w rozmowie z NBC4i.

(fot. Instagram)

Instagram jest teraz na cenzurowanym. Wiele jego użytkowników uważa, że funkcjonują w nim podwójne zasady, inaczej traktujące zdjęcia VIP-ów, a inaczej zwykłych ludzi. I są gotowi walczyć z każdą dyskryminacją.

(mtr/kg), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

* Rozebrali się i… wskoczyli do łóżka*

* Babcie zatańczyły w konkursie tańca!*

* Niespodzianka dla panny młodej*

d1tifz2

Podziel się opinią

Share
d1tifz2
d1tifz2