Utrzymują sporadyczne kontakty. Kim jest nieślubne dziecko Grzegorza Markowskiego?

Grzegorz Markowski
Grzegorz Markowski
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Marta Kutkowska

05.02.2024 09:24, aktual.: 07.03.2024 10:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przez wiele lat informacja ta była sekretem rodzinnym. Do tej pory niewiele osób o tym wie. Grzegorz Markowski, znany i ceniony wokalista, ma nieślubnego syna. Kontakt między nimi jest jednak sporadyczny i niezbyt serdeczny. Co wiemy o Piotrze?

Wielu z nas jest przekonanych, że Patrycja Markowska jest jedynym dzieckiem Grzegorza Markowskiego. Wokalistka niejednokrotnie podkreślała, jak silna jest więź, która ją łączy z ojcem. Grzegorz Markowski zawsze był dla niej wsparciem, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Często występują razem, tworząc niezwykłe muzyczne projekty. Dlaczego więc muzyk, z drugim swoim dzieckiem, prawie nie utrzymuje kontaktu?

Kim jest syn Grzegorza Markowskiego?

Grzegorz Markowski, będąc jeszcze nastolatkiem, w wieku 15 lat, związał się z koleżanką z sąsiedztwa, Anną. W wyniku tego romansu, dziewczyna zaszła w ciążę i urodziła syna, nazwali go Piotr. Niestety, związek Grzegorz i Anny nie przetrwał. Rozpadł się jeszcze przed narodzinami dziecka.

Anna nigdy nie potrafiła przebaczyć Grzegorzowi, że zostawił ją samą z synem. Wokalista zawsze twierdził, że starał się utrzymywać kontakt z Piotrem, jednak zraniona Anna czyniła to niezwykle trudnym.

Kilka lat temu dziennik "Fakt" dotarł do byłej partnerki Grzegorza Markowskiego. Okazuje się, że Anna nie ma dobrych wspomnień związanych z muzykiem. Ciągle podkreśla, że wszystkie sukcesy, które osiągnął jej syn, są wyłącznie jego zasługą, a ojciec nigdy go nie wspierał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Znajomi byłej pary mają jednak inne zdanie na ten temat. Twierdzą, że to Anna uniemożliwiła Grzegorzowi Markowskiemu udział w wychowaniu ich wspólnego dziecka.

Piotr, syn Grzegorza Markowskiego, ma obecnie 55 lat. Pracuje jako dyrektor w jednym z oddziałów dużej agencji ubezpieczeniowej. Ma dwie córki. Oto, co powiedział kilka lat temu na łamach "Faktu" na temat kontaktów ze swoim ojcem:

Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami.

Jaką relację ma Patrycja z bratem?

Niestety, z powodu rodzinnych nieporozumień, Patrycja Markowska nie zna swojego brata. Jak sama przyznała w rozmowie z dziennikarzami "Faktu":

Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam.

Nie jest też jasne, czy Patrycja próbowała nawiązać kontakt ze swoim bratem i czy ma zamiar to zrobić w przyszłości.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także