Uważano go za "łamacza serc". Ma o 26 lat młodszą partnerkę

Uważano go za "łamacza serc". Ma o 26 lat młodszą partnerkę

Robert Rozmus 19 stycznia świętuje urodziny
Robert Rozmus 19 stycznia świętuje urodziny
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
19.01.2024 11:25, aktualizacja: 19.01.2024 12:16

Robert Rozmus 19 stycznia skończył 61 lat. Życie uczuciowe aktora wzbudzało sporo emocji. Przez dwa lata był w związku z Joanną Liszowską. Później ożenił się z Ewą Kwiatkowską, jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Stabilizację Rozmus znalazł u boku Anny Ćwięki.

W ostatnim czasie o Robercie Rozmusie nie pojawiało się za dużo świeżych informacji. Do momentu, gdy okazało się, że dołączy do ekipy "Pytania na śniadanie". Wówczas m.in. życie prywatne nowego prowadzącego znów znalazło się na świeczniku. Choć nie brakowało w nim zawirowań, obecnie Rozmus jest szczęśliwym partnerem i ojcem.

Po dwóch latach rozstał się z Liszowską. Zaraz potem stanął na ślubnym kobiercu

Robert Rozmus i Joanna Liszowska spotykali się przez dwa lata. Ostatecznie związek aktorów rozpadł się, a każde z nich poszło w swoją stronę. Później prowadzący "Pytania na śniadanie" związał się z Ewą Kwiatkowską. To była nieco burzliwa relacja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Po pewnym czasie para rozstała się, aby... wrócić do siebie i tym razem wziąć ślub. Zakochani nie kryli się ze swoim uczuciem. Udzielali nawet wspólnych wywiadów, pokazywali się na branżowych imprezach. Po pięciu latach małżeństwo się rozpadło.

Poznali się przez znajomego. Dziś razem wychowują córkę

Robert Rozmus i Anna Ćwięka zapoznali się przez wspólnego znajomego. Szybko się okazało, że mają wiele wspólnych tematów. Mimo sporej różnicy wieku (Ćwięka jest młodsza od partnera o 26 lat) tworzą zgrany duet. W 2015 roku na świecie pojawiła się ich córka.

"To już kolejny rok, a my wciąż nie przyzwyczailiśmy się, że ten cudny bąk z nami jest. Nieważne, wczesne czy późne ojcostwo. Ważne, że jest dojrzałe! Zostałem tatą w wieku 52 lat. I jestem z tego dumny" - podkreślił Rozmus w jednym wywiadzie, zacytowanym przez Pomponika.

O sprawdzaniu się w nowej roli opowiedział też w jednym z materiałów "Dzień Dobry TVN".

"Kiedyś o tym nie wiedziałem. Długie lata o tym nie wiedziałem, a potem, jak się o tym dowiedziałem, to nie wiedziałem, że aż tak ten świat się wywraca na drugą stronę. Chyba mnie uczłowieczyła, tak bym powiedział. Górnolotnie zabrzmiało, ale niech tam" - wyjawił.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta