Potwierdziła związek. "Jestem bardzo szczęśliwa przy Łukaszu"

Potwierdziła związek. "Jestem bardzo szczęśliwa przy Łukaszu"

Kasia Moś przyznaje, że jest szczęśliwie zakochana
Kasia Moś przyznaje, że jest szczęśliwie zakochana
Źródło zdjęć: © AKPA
19.01.2024 10:12, aktualizacja: 19.01.2024 10:54

Kasia Moś udzieliła nowego wywiadu. Podczas rozmowy opowiedziała o miłości, która w jej życiu pojawiła się stosunkowo niedawno. Po rozstaniu z poprzednim partnerem przez dłuższy czas była sama. Teraz przyznaje, że odnalazła bratnią duszę.

Kasia Moś nie ukrywa, że jest zakochana. Artystka zgodziła się na szczerą rozmowę z "Vivą!", w której nawiązała do poprzedniego związku, rozstania i odnalezienia prawdziwej miłości. "To piękne uczucie i bardzo potrzebne. Im jesteśmy starsi, tym czujemy to zdecydowanie wyraźniej" - stwierdziła piosenkarka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Chciałabym mieć dziecko i rodzinę"

W 2023 roku Kasia Moś odniosła się do zerwanych zaręczyn z byłym partnerem Maciejem Malinowskim.

- To jeszcze nigdy nigdzie nie padło, ale rozstaliśmy się już 3 lata temu. Maciek ma nową dziewczynę i jest bardzo szczęśliwy. Nadal mam pierścionek - przyznała Moś w "Dzień Dobry TVN".

Nie były to jednak jedyne zerwane zaręczyny w życiu wokalistki.

- Później też byłam zaręczona. I też mam ten pierścionek. Chodzi o zupełnie inną historię, ale myślę, że zostanie w mojej rodzinie (...). Chciałabym mieć dziecko i rodzinę, ale jeszcze nie spotkałam właściwej osoby... Ja się chyba nikomu nie podobam - stwierdziła Moś.

"Odpukać. Boję się zapeszyć"

W ostatniej rozmowie z "Vivą!" Kasia Moś ponownie poruszyła temat miłości. Jak sama przyznała, nawiązanie bliskiej relacji z drugą osobą nie przychodzi jej łatwo.

"Zakochuję się niezwykle rzadko. Miłość to piękne uczucie i bardzo potrzebne. Im jesteśmy starsi, tym czujemy to zdecydowanie wyraźniej. Kiedy po czterech latach rozstałam się z poprzednim chłopakiem, długo byłam sama" - tłumaczyła artystka.

Na zapytanie dziennikarki "Vivy!", czy jest teraz zakochana, odpowiedziała wprost.

"Tak, odpukać. Boję się zapeszyć. Po prostu jestem bardzo szczęśliwa przy Łukaszu" - podkreśliła.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta