Trwa ładowanie...

Vanessa Bryant odpowiada na zarzuty matki. Miała ją wyrzucić z domu

Sofia Lane, matka Vanessy Bryant, ze łzami w oczach wyznała, że córka kazała się jej wynieść ze swojego domu i oddać auto. Wdowa po słynnym koszykarzu nie czekała długo z reakcją.

Share
Vanessa Bryant
Vanessa BryantŹródło: Getty Images
d34m2yd

"Mój mąż i córka zmarli niespodziewanie, a mimo to moja mama miała czelność udzielić telewizji wywiadu, mówić o mnie negatywnie, roniąc jednocześnie łzy za samochód i dom, które nie były na jej nazwisko" – czytamy w oświadczeniu Vanessy Bryant, które jest jej odpowiedzią na zarzuty pod swoim adresem.

Vanessa Bryant – matka

Według Sofii Lane Vanessa kazała jej się wynosić z posiadłości, do której wprowadziła się po śmierci zięcia i wnuczki. Teściowa Kobego Bryanta w hiszpańskojęzycznym programie płakała rzewnymi łzami, wypominając córce złe traktowanie. – Powiedziała mi, że mam oddać samochód i to natychmiast – żaliła się.

Wściekła Vanessa nie przebiera dziś w słowach. "Zabrała całą swoją diamentową biżuterię, opróżniła mieszkanie, które jej zapewniłam, żeby wyglądało na to, że nie ma mojego wsparcia. Mój mąż i ja wspieraliśmy ją finansowo przez ostatnich 20 lat i w imieniu nas obojga nadal to robię, co miesiąc wypłacając jej pieniądze. Wbrew wcześniejszym doniesieniom po śmierci męża i córki nie była fizycznie obecna ani nie wspierała emocjonalnie mnie i moich córek" – tak przedstawia swoją wersję wydarzeń.

d34m2yd

"Teraz widzę, co jest najważniejsze dla mojej matki i jest to bardziej niż bolesne. Mam nadzieję, że wszystko, co wychodzi na temat naszych osobistych relacji, kończy się tutaj" – dodała rozwścieczona wdowa.

Rodzinny dramat rozgrywa się w czasie, gdy Vanessa wciąż opłakuje stratę 41-letniego męża i 13-letniej córki Gianny w katastrofie helikoptera. W styczniu minie rok od dramatycznych wydarzeń w Calabasas.

Manifest- L'Oréal Paris "KobieTY w roli głównej"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d34m2yd

Podziel się opinią

Share
d34m2yd
d34m2yd