Blisko ludziVanessa Bryant wspomina męża i córkę. "Najlepsi"

Vanessa Bryant wspomina męża i córkę. "Najlepsi"

Gigi, Vanessa i Kobe
Gigi, Vanessa i Kobe
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. KBŁ

27.01.2021 13:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

We wtorek Vanessa Bryant obchodziła pierwszą rocznicę tragicznej śmierci swojego męża, legendy NBA, Kobe Bryanta, i ich nastoletniej córki Gianny - dzieląc się wzruszającym listem od jednej z jej najlepszych przyjaciółek.

38-letnia Vanessa - która jest także mamą Natalii (18 lat), Bianki (4 lata) i rocznej Capri - udostępniła list na swoim kanale na Instagramie, dodając kilka słów od siebie. "Dzisiaj otrzymałam słodką wiadomość od jednej z najlepszych przyjaciół Gianny, Aubrey" – zaczęła.

"Kocham cię Aubz (jak nazwałaby cię moja Gigi). Dziękuję bardzo za piękne podzielenie się ze mną niektórymi swoimi wspomnieniami. Moja Gigi jest NIESAMOWITA i naprawdę doceniam twój przemyślany list. Tak bardzo cię kocha. Tęsknię za moją córeczką i Kob-Kobem. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego / jak ta tragedia mogła się wydarzyć… To wciąż nie wydaje się prawdziwe. Kob, zrobiliśmy to dobrze. Gigi, nadal sprawiasz, że mama jest z ciebie dumna. Kocham cię!" – tak Vanessa zakończyła post.

 Vanessa Bryant wciąż w żałobie

 Aubrey uhonorowała Giannę jako przyjaciółkę, która skłoniła ją do "bycia lepszą" i pochwaliła Vanessę jako matkę. "Jeśli kiedykolwiek zostanę mamą, mam nadzieję, że moja córka okaże się dokładnie taka, jak twoja" – napisała dziewczyna "Miłość do życia [Gianny] jest czymś, co podziwiam bez końca… Uśmiechnęłaby się do reszty świata". W dalszej części listu Aubrey dodała: "Czasami wpadam w rozpacz, myśląc o niej i co mogłaby osiągnąć, gdyby miała jeszcze kilka lat". Na zakończenie swojej nastolatka zwróciła się do Vanessy słowami: "Kocham cię i myślę o tobie, gdy wspominamy Gigi".

 Rankiem 26 stycznia 2020 roku Kobe, Gianna i grupa przyjaciół koszykarza - w tym Sarah i Payton Chester, Christina Mauser, John Altobelli, jego żona Keri Altobelli i ich córka Alyssa Altobelli - lecieli helikopterem pilotowanym przez Arę Zobayana. Na szczęście nie było z nimi Vanessy - umówiła się z mężem, że nie będą razem latać... Maszyna rozbiła się w Calabasas w Kalifornii. Kobe miał 41 lat, a Gianna – 13. Vanessa podzieliła się ich wspólnym zdjęciem, jednym z ostatnich, podpisując je krótko: "Najlepsi".

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także