W pokoju hotelowym znalazł przejście. Internauci są przerażeni

W pokoju hotelowym znalazł przejście. Internauci są przerażeni

Tajemnicze odkrycie w pokoju hotelowym
Tajemnicze odkrycie w pokoju hotelowym
Źródło zdjęć: © Adobe Stock, TikTok
03.07.2023 17:37, aktualizacja: 03.07.2023 19:06

Na TikToku pojawił się przerażający filmik ukazujący pokój hotelowy. Na pierwszy rzut oka jest to zwykły apartament, lecz po chwili tymczasowy lokator namierzył niecodzienne znalezisko. Mężczyzna swoim odkryciem podzielił się z w Internecie.

Wynajmując pokój w hotelu najczęściej zwracamy uwagę na czystość obiektu, lokalizację oraz wielkość pokoju. Ważne, aby apartament miał prywatną łazienkę i miejsce na rozwieszenie ubrań. Pewien tiktoker zarezerwował pokój, w którym odnalazł nie tylko ogromne łóżko, wannę i przestronne szafy, ale także pewną tajemniczą rzecz. Dziwnym znaleziskiem podzielił się z obserwatorami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na TikToku pojawił się minutowy filmik, w którym zaprezentowano pokój hotelowy. Widzimy, jak mężczyzna przechadza się po pomieszczeniu i pokazuje jego wnętrze. W apartamencie znalazło się łóżko, wanna z hydromasażem i dwie szafy. Początkowo niczym nie różni się on od innych hotelowych pokoi. Jednak po chwili można zauważyć coś niepokojącego.

Tajemne drzwi w pokoju hotelowym

Twórca TikToka otwiera jedną z szaf i używając karty do pokoju, podważa ukryte wewnątrz drzwi. Za pokojem skrywa się wąski schowek, który ciągnie się aż za szklane płytki, znajdujące się niedaleko wanny. Ale to nie wszystko, za ścianą schowka znajdują się kolejne drzwiczki. Mała klapa przypominająca właz do piwnicy skrywa kolejną zagadkę. Po otwarciu drzwi można dostrzec długi, ciemny korytarz, który przeraził internautów.

Internauci są przerażeni

Wśród licznych komentarzy znalazło się kilka pomysłów, czym może być tajemne przejście. Jedni żartobliwie zauważają, że być może jest to przejście do świata Narnii. Inni są zdania, że to przejście do schronu przeciwbombowego. Nie wszyscy są jednak pozytywnie nastawieni do tego znaleziska. Wiele osób obawia się, że taki schowek służy podglądaczom lub hotelowym złodziejom. Pojawiły się też inne teorie:

"Pracuję na budowie i szczerze mówiąc, wygląda na to, że z przodu została przebudowana nowa ściana po tym, jak dobudowano dodatek przed starszym budynkiem" - napisał jeden z komentujących.

To jednak nie uspokoiło internautów: "Ktoś może wejść przez te drzwi", "Jakbym znalazła coś takiego, poprosiłabym o pełen zwrot i dodatkowo podzieliłabym się wiadomością z lokalną telewizją" - pisali przerażeni.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta