Pracownik Biedronki miał pracować w niedzielę. Niezwykłe, co zrobił

Pracownik Biedronki miał pracować w niedzielę. Niezwykłe, co zrobił

Nowe nagranie z Biedronki. Widać na nim tajemniczą postać
Nowe nagranie z Biedronki. Widać na nim tajemniczą postać
Źródło zdjęć: © Adobe Stock, TikTok | WDnet Digital Creation Studio
29.01.2024 16:00, aktualizacja: 29.01.2024 18:02

Na TikToku pojawił się zaskakujący film z jednego ze sklepów sieci Biedronka. Internauci nie mogli się powstrzymać i natychmiast skomentowali nagranie z postacią w czarnej płachcie.

W sieci można znaleźć wiele nagrań ze sklepów spożywczych. Przeważnie na TikToku widzimy pracowników, którzy dzielą się promocjami, historiami z pracy lub pokazują zawartość świątecznych paczek otrzymanych do firmy. Tym razem furorę zrobił jednak zupełnie inny filmik.

Na profilu użytkownika @majkel_bo pojawiło się wideo, w którym w pierwszych sekundach widać postać stojącą tyłem. Nie wiadomo, czy jest to kobieta, czy mężczyzna, a jedyną pewną informacją, jest jej długie czarne odzienie. Po chwili wszystko staje się jasne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pokazał, jak czuje się pracując w niedzielę handlową

Szybko okazało się, że na nagraniu znajduje się pracownik Biedronki, który w Internecie przedstawia się jako Majkel. Mężczyzna postanowił przebrać się w strój zakonnicy i zatańczyć do utworu znanego z filmu "Zakonnica w przebraniu".

Kultowa produkcja z lat 90. opowiada o popularnej wokalistce, która została świadkiem morderstwa. Aby artystka była bezpieczna, policja proponuje jej ukrycie się w klasztorze. W roli słynnej "Zakonnicy w przebraniu" wcieliła się Whoopi Goldberg. Użytkownik TikToka postanowił odtworzyć jedną ze scen filmu. Tańce i udawany śpiew miały zilustrować, jak Majkel czuje się, kiedy przychodzi do pracy w niedzielę.

"Mój nastrój, gdy pracuję w niedzielę handlową" - zaznaczył mężczyzna.

Internauci zachwyceni pomysłem tiktokera

Okazało się, że zaledwie dobę od opublikowania nagrania, film wyświetlono już ponad 500 tys. razy. W komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych słów od internautów, którzy nie bali się stwierdzenia, że popis Majkela, był lepszy niż niektóre z reklam Biedronki.

"Lepsze to niż reklamy Biedronki w TV", "Uwielbiam ten film, poprawiłeś mi humor", "Za to już należy się premia, super", "Prawie jak oryginał", "Oglądam i widzę dokładnie każdą scenę z filmu. Nawet mimika idealnie odwzorowana", "Powiem szczerze jako pracownik Biedronki od kilku lat - to powinno być w TV" - czytamy w sekcji komentarzy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta