Blisko ludziW ten sposób zrobisz z pralki suszarkę do ubrań. Mało kto zna ten trik

W ten sposób zrobisz z pralki suszarkę do ubrań. Mało kto zna ten trik

W ten sposób zrobisz z pralki suszarkę do ubrań
W ten sposób zrobisz z pralki suszarkę do ubrań
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
19.10.2022 17:40, aktualizacja: 20.10.2022 15:26

W sezonie jesienno-zimowym mokre i dopiero co wyprane ubrania nie schną niestety w zawrotnym tempie. Co więc zrobić, kiedy natychmiast chcemy wysuszyć jedną z rzeczy, ale nie wiemy, w jaki sposób tego dokonać? Zdradzamy sprytny trik, jak z pralki stworzycie szybką... suszarkę do ubrań.

Kto z was nie miał kiedyś sytuacji, w której ubranie nie wyschło mu na czas? Sezon jesienno-zimowy sprzyja niestety takim "drobnym" problemom, bo mieszkania często nie są na tyle ciepłe, aby mokre ubrania już w kilka godzin były gotowe do włożenia. Można oczywiście dwoić się i troić z suszarką do włosów, ale... gdyby istniał inny sposób, znacznie szybszy i sprytniejszy? Taki zna mało kto, a uwierzcie - na pewno się przyda.

W ten sposób zrobisz z pralki suszarkę do ubrań

Suszarkę do ubrań posiadają raczej nieliczni. Jest droga i zajmuje dużo dodatkowego miejsca, a przez to znajduje się zapewne na jednym z ostatnich miejsc na liście rzeczy potrzebnych w mieszkaniu. Z tego też względu najczęstszymi miejscami na wysuszenie ubrań są albo grzejniki albo suszarki na pranie, nazywane także suszarkami do bielizny.

Osoby, które posiadają jednak w łazience najzwyklejszą pralkę bębnową, mogą w prosty sposób zrobić z niej suszarkę do ubrań. Zastanawiacie się, jak? Wystarczy, że wrzucicie do bębna wybraną mokrą rzecz oraz suchy ręcznik. Potem nastawcie pralkę na wirowanie i voila! Zazwyczaj już po jednym programie wyjmiecie z bębna suche ubranie.

Sprytny trik na wysuszenie ubrania

Cały trik z suszeniem polega na tym, że suchy ręcznik ma pomóc w trakcie wirowania stopniowo odsączyć nadmiar wody z mokrego ubrania. Pamiętajcie jednak o tym, że ręcznik musi być duży, a wirowanie - ustawione na najwyższe obroty. Tylko w ten sposób szybkie suszenie się uda, a wy otrzymacie idealnie suchą rzecz w chwilę.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta