Weekendowy horoskop miłosny – 15-17 września. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Weekendowy horoskop miłosny – 15‑17 września. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop miłosny na weekend
Horoskop miłosny na weekend
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
15.09.2023 11:47

Horoskop miłosny 15-17 września. W ten weekend pary w stałych związkach rozwiążą swoje stare problemy, a single ściągną na swoje głowy nowe, gdy poznają kogoś pełnego niebezpiecznego uroku. Emocje będą gorące!

Baran – weekendowy horoskop miłosny 15-17.09.2023

Barany czeka interesujący weekend wypełniony atrakcjami. Na pewno nie będą siedzieć w domu, a podczas spotkań i imprez trafi się okazja, aby poznać nowe, intrygujące osoby. Samotne Barany mogą flirtować do woli – inna sprawa, czy coś z tego wyjdzie. Nie da się ukryć, że głowę rogatego znaku zajmują obecnie zupełnie inne sprawy, więc ciężko będzie mu się skupić na budowaniu relacji.

Byk – weekendowy horoskop miłosny 15-17.09.2023

Strzała amora nie ominie tym razem Byka, który już powoli tracił nadzieję, że w jego życiu cokolwiek się zmieni. Prawda wygląda jednak tak, że osoby urodzone w tym znaku same są swoim największymi wrogami. Często odpychają od siebie ludzi, bo boją się, że zostaną zranione. Bez ryzyka nie uda im się odmienić swojego losu. Jeśli pragną szczęścia i miłości, muszą się na nie otworzyć.

Bliźnięta – weekendowy horoskop miłosny 15-17.09.2023

Bliźnięta prawdopodobnie przypadkiem zaplątały się w relację, która nie do końca im odpowiada. Albo po prostu zdążyły zmienić zdanie, ponieważ zodiakalne Bliźnięta należą do znaków zmiennych i kapryśnych. Ten weekend spędzą głównie na unikaniu i zniechęcaniu kogoś, na kogo zaloty już dawno straciły ochotę. Gwiazdy ostrzegają, że to niedojrzała praktyka i może przynieść więcej złego niż dobrego.

Rak – weekendowy horoskop miłosny 15-17.09.2023

Jeśli w związku Raka wystąpiły w ostatnim czasie jakieś nieporozumienia, teraz wszystko uda się wyjaśnić. Jak to zwykle bywa, z perspektywy czasu okaże się, że źródłem problemu była jakaś nieistotna głupota. Pod dach Raka powróci sielanka, a partnerzy spędzą weekend bardzo przyjemnie, godząc się i naprawiając relację. W perspektywie długie rozmowy, romantyczne randki i czułe patrzenie sobie w oczy.

Lew – weekendowy horoskop miłosny 15-17.09.2023

Lew w końcu trafi na kogoś, kto pokocha go z całego serca i z dobrodziejstwem inwentarza. Tylko nie zdarzy się to zbyt szybko. Lew musi jednak być cierpliwy i nie rzucać się na każdego, kto okaże mu odrobinę zainteresowania. To desperacja, która odstrasza potencjalnych partnerów, ponieważ nie budzi ich zaufania. Ostatnio Lew nie trafił zbyt dobrze – powinien wyciągnąć z tego naukę na przyszłość.

Panna – weekendowy horoskop miłosny 15-17.09.2023

Jeśli Panna znajduje się w stałym związku, spędzi weekend bardzo przyjemnie. Partner postanowi zaskoczyć ją niespodzianką, która wybitnie przypadnie jej do gustu. Jednak jeśli Panna jest samotna, powinna zachować czujność. W jej życiu pojawi się ktoś bardzo atrakcyjny, przed kim intuicja zacznie jednak bić na alarm. Zawsze warto słuchać instynktu, bo ten człowiek rzeczywiście może być groźny.

Waga – weekendowy horoskop miłosny 15-17.09.2023

Zodiakalne Wagi – a zwłaszcza kobiety urodzone w tym znaku – mogą się zrazić do flirtów na bardzo długi czas. W taki sposób wpłynie na nie nie do końca udana romantyczna przygoda. Niestety, miały nieszczęście trafić na uwodziciela, człowieka niegodnego zaufania i bawidamka. Taki zawód skutecznie zniechęci Wagi do dalszych poszukiwań. Postanowią skupić się na innych sferach życia.

Skorpion – weekendowy horoskop miłosny 15-17.09.2023

U Skorpiona ostatnio dużo się dzieje, jednak nie w sprawach sercowych. Osoby urodzone w tym znaku są zajęte wyprowadzaniem swojego życia na prostą – zapadają właśnie decyzje zawodowe, osobiste, mieszkaniowe… Co się z tego wykluje, nawet sam Skorpion jeszcze nie wie, jednak ma nadzieję na najlepsze. W stałych związkach nic w tym tygodniu się nie zmieni, a u singli – niestety totalna posucha.

Strzelec – weekendowy horoskop miłosny 15-17.09.2023

Samotne Strzelce tęsknią za miłością, jednak nie mają dobrej strategii, jak ją znaleźć. Nie jest to zadanie łatwe, jeśli samemu się nie wie, czego się chce. Owszem, częste wyjścia na imprezy pomagają nawiązywać znajomości, ale niekoniecznie z osobami, z którymi da się coś zbudować. Gwiazdy radzą zachować cierpliwość. Bratnią duszę często spotyka się nieoczekiwanie i w najmniej spodziewanym miejscu.

Koziorożec – weekendowy horoskop miłosny 15-17.09.2023

W ten weekend Koziorożec marzy tylko i wyłącznie o świętym spokoju. Nie interesują go flirty i romanse, za to prawdopodobnie prześladują go niedokończone sprawy służbowe, które rzucą się cieniem na wolne dni. Partner Koziorożca powinien być w tej sytuacji wyrozumiały i nie naciskać na wspólne spędzanie czasu. Gdy Koziorożec się ogarnie, na pewno wszystko mu wynagrodzi.

Wodnik – weekendowy horoskop miłosny 15-17.09.2023

Na osoby urodzone w znaku Wodnika będą w ten weekend czyhać rozmaite pokusy. Co ciekawe, Wodniki w stałych związkach również mogą czuć pokuszenie do złego. W taki sposób wpłynie na nie spotkanie z kimś, kto kiedyś był im bardzo bliski. To jednak stare dzieje, o których lepiej zapomnieć. Lepiej nie wkraczać ponownie w wypalone związki, ponieważ nic dobrego z tego nie wyniknie.

Ryby – weekendowy horoskop miłosny 15-17.09.2023

Ryby zapragną spędzić ten weekend w ciszy i spokoju. Bardzo możliwe, że poprzednim razem zaszalały, a teraz prześladują je wyrzuty sumienia. To dobrze, nie każdy weekend musi być szalony czy romantyczny. Jeśli Ryby chcą się skryć w swojej samotni, nikt nie ma prawa im tego zabronić. Warto jednak wyjaśnić ewentualnie nieporozumienia, zanim postanowi się na zawsze zerwać z kimś kontakt.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!