W łóżku są bezkonkurencyjni. Znaki zodiaku najlepszych kochanków

Znaki zodiaku najlepszych kochanków
Znaki zodiaku najlepszych kochanków

12.09.2023 09:06, aktual.: 12.09.2023 09:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiedzą, co to przyjemność i potrafią dawać jej całe mnóstwo. Mają dość energii i fantazji, aby zawrócić w głowie partnerowi. Oto znaki zodiaku, które dokonują cudów w łóżku. Sprawdź, czy znajdujesz się na krótkiej liście.

Potrafią być zarówno czuli, jak i dzicy, gdy sytuacja temu sprzyja. Wysoko cenią rozkosze ciała, więc stale rozwijają się w sztuce zmysłowej przyjemności. Tacy kochankowie to skarb – dotyk ich rąk potrafi uzależnić na zawsze.

Niektóre znaki zodiaku wykazują się wyjątkowymi zdolnościami za drzwiami sypialni. Warto dowiedzieć się które, aby – gdy przyjdzie co do czego – na pewno się nie zawieść.

Byk ceni wszystkie przyjemności życia

To znak niezwykły. Choć często sprawia wrażenie nadmiernie poważnego i skupionego wyłącznie na pracy, pod osłoną nocy ulega zaskakującej transformacji. Zmysłowe przyjemności to żywioł Byków, a seks jest dla nich jedną z najważniejszych dziedzin życia. Uwielbiają być rozpieszczane i odwzajemniają się tym samym. Są bardzo zmysłowe, otwarte na eksperymenty i wyrafinowane.

Nie ma dla nich tematów tabu ani takich wymyślnych fantazji, pozycji czy konfiguracji, których nie chciałyby spróbować. Łatwo utonąć w ramionach Byka, który doskonale wie, co robi, a w dodatku może to robić długo i namiętnie. Jedyny minus jest taki, że rzadko wystarcza mu do zabawy tylko jeden partner…

Lew doskonale wie, że jest dobry w te klocki

Osoby urodzone w znaku Lwa wyróżnia charyzma i pewność siebie, którą znakomicie widać również w łóżku. Są bardzo śmiałe, szczerze i otwarcie mówią o swoich potrzebach, które są – co tu kryć – całkiem spore. Lwy nie mają żadnych zahamowań, dlatego najchętniej spróbują wszystkiego. Uwielbiają rozmawiać o fantazjach swoich i partnera, co traktują jako element gry wstępnej, a następnie je realizować.

Mają nieograniczoną wyobraźnię, niewyczerpane zasoby energii i znakomitą technikę, nad która pracują latami. Bo Lew jest dumny ze swoich umiejętności i uważa się za kochanka doskonałego. Ma również skłonność do dominacji, co nie każdemu może odpowiadać.

Ryby zachwycają czułością i wrażliwością

W przeciwieństwie do pozostałych wymienionych tutaj znaków, dla Ryb nie liczą się tak bardzo łóżkowe akrobacje, tylko czułość i bliskość między partnerami. Osoby urodzone w tym znaku są bardzo wrażliwe, często kierują się intuicją, która pozwala im bez słów odczytywać potrzeby partnera, a później na nie odpowiadać. W sypialni Ryby wygrywają przed wszystkich czułością i fantazją.

Gra wstępna ma dla nich ogromne znaczenie, dlatego trwa długo i daje całe mnóstwo satysfakcji. Już same umiejętne pieszczoty są w stanie kompletnie zawrócić w głowie partnerowi Ryb. Warto jednak zauważyć, że Ryby są niestałe w uczuciach, więc ich zauroczenia bywają krótkotrwałe.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (131)