Trwa ładowanie...

Weronika Ciechowska wspomina ojca. Dzisiaj przypada bolesna rocznica

22 grudnia 2001 roku zmarł lider i wokalista Republiki Grzegorz Ciechowski. Właśnie mija 19. rocznica jego nagłej śmierci, o czym wspomniała na swoim profilu najstarsza córka muzyka. Weronika Ciechowska podzieliła się zdjęciem ojca z krótkim podpisem, który wyraża smutek i tęsknotę.

Share
Weronika Ciechowska wspomina ojca w rocznicę jego śmierci.
Weronika Ciechowska wspomina ojca w rocznicę jego śmierci.Źródło: East News
d166cwj

Weronika Ciechowska jest owocem związku Grzegorza Ciechowskiego i aktorki Małgorzaty Potockiej. Następnie artysta związał się z Anną, która została jego żoną i urodziła mu trójkę dzieci. Po śmierci Ciechowskiego relacje Weroniki z przyrodnim rodzeństwem oraz macochą uległy znacznemu pogorszeniu. Nie utrzymują ze sobą kontaktu, a Anna Skrobiszewska przed śmiercią męża miała doprowadzić do wydziedziczenia Weroniki.

Córka wspomina ukochanego ojca

Najstarsza córka Grzegorza Ciechowskiego od kilkunastu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie ukończyła studia z zakresu ochrony środowiska i ekonomii, a obecnie zajmuje się adaptacją budynków do ekologicznych standardów. Gdy straciła ojca, miała zaledwie 14 lat, co odbiło się na jej późniejszym życiu. Wielokrotnie wspominała, że żałuje, że nie mogła mieć szansy na relację z nim jako dorosła kobieta.

d166cwj

Niedawno Weronika Ciechowska poinformowała o swojej ciąży. Wiosną 2021 roku na świat przyjdzie pierwsze dziecko kobiety. Razem z mężem Victorem Polanco szykuje się na powitanie syna. Mimo iż Ciechowska odnalazła szczęście w USA, nie zapomina o swojej ojczyźnie, co objawia się dosyć regularnymi wspominkami z czasów pobytu w Polsce.

Teraz przyszedł czas na wspomnienie związane z rocznicą śmierci Grzegorza Ciechowskiego. Weronika opublikowała zdjęcie uśmiechniętego lidera Republiki, które podpisała po prostu "Tata… Już 19 lat. A brakuje Cię każdego dnia".

Nagła śmierć Grzegorza Ciechowskiego

Grzegorz Ciechowski zmarł 22 grudnia 2001 roku w wieku zaledwie 44 lat po operacji tętniaka serca. Został pochowany 4 stycznia 2002 roku na Powązkach. Po śmierci artysty wyszło na jaw, że przed samym zabiegiem Ciechowski, na prośbę swojej żony, podpisał testament, który wykluczył Weronikę z dziedziczenia majątku po nim. Od tamtej pory można mówić o nieustającym konflikcie pomiędzy najstarszym dzieckiem muzyka a wdową po Ciechowskim.

d166cwj
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Prof. Simon o godzinie policyjnej. "Lekka przesada"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d166cwj

Podziel się opinią

Share
d166cwj
d166cwj