Blisko ludziWeronika Marczuk pokazała córkę. Fotografka: "Bardzo wzruszający moment"

Weronika Marczuk pokazała córkę. Fotografka: "Bardzo wzruszający moment"

Weronika Marczuk pokazała córkę. Fotografka: "Bardzo wzruszający moment"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
23.01.2020 07:14, aktualizacja: 23.01.2020 07:35

Weronika Marczuk urodziła córkę, Anię. Pierwsze zdjęcia mamy i dziecka powstały w szpitalu, chwilę po porodzie. Fotografka, która uwieczniła wyjątkowy moment, nie kryje wzruszenia.

48-letnia Weronika Marczuk bardzo długo czekała na to, by doświadczyć macierzyństwa. W trakcie związku z Cezarym Pazurą jak własną traktowała jego córkę, Anastazję. Teraz została mamą Ani, która – jak dowiadujemy się od fotografki Marczuk – przyszła na świat w ubiegły weekend.

Weronika Marczuk mamą

"W niedzielę miałam ogromny zaszczyt uchwycić w kadrach pierwsze chwile Weroniki i jej córeczki Ani" – zaczyna swój wpis na Instagramie Ewelina Obuchowska. "Bardzo wzruszający moment, zważywszy na wcześniejsze doświadczenia Weroniki... Ale jak sama twierdzi, warto o tym mówić, bo każda taka historia wypowiedziana na głos, może być pokrzepieniem dla tysiąca innych kobiet. A po burzy zawsze wychodzi słońce. I tak oto Weronika tuli w ramionach Anię" – czytamy.

Fotografka specjalizuje się w sesjach rodzinnych i noworodkowych. Zdjęcia Marczuk zrobiła w ramach #Projektu48, zakładającego, że sesja powstaje jeszcze w szpitalu między pierwszą a trzecią dobą życia dziecka. Zdjęcia, w zależności od pakietu wybranego przez rodziców, kosztują kolejno: 650 zł, 850 zł i 1150 zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (48)
Zobacz także