GwiazdyWeronika Rosati pokazała urocze zdjęcie córki

Weronika Rosati pokazała urocze zdjęcie córki

Weronika Rosati pokazała urocze zdjęcie córki
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Monika Katarzyna Krupska
12.02.2018 07:53, aktualizacja: 28.05.2018 14:54

Weronika Rosati w ubiegłym roku po raz pierwszy została mamą. Aktorka właśnie podzieliła się pierwszym zdjęciem córki na Instagramie. Uwagę przykuwa jedna rzecz.

Podejrzewamy, że na zdjęcie Elizabeth będziemy jeszcze długo czekać. Ale Weronika Rosati fanów nie pozostawia na lodzie i właśnie dodała pierwsze zdjęcie córeczki. Dwa miesiące po porodzie aktorka pokazała zdjęcie rączek dziewczynki. Widać na nich jak mała Elżbietka ściska lewą dłoń mamy. Na Instagramie aktorki jeden z fanów zapytał Rosati jak czuje się w nowej roli? "Rola życia" – odpisała szczęśliwa Weronika.

Na zdjęciu uwagę przykuwa biżuteria aktorki. Młoda mama na lewej dłoni nosi złotą lub pozłacaną bransoletkę z literką "E". W ten sam sposób Rosati podpisała zdjęcie, dodając jeszcze emotikonkę z sercem. Waro przypomnieć, że córeczka Weroniki nosi imię po ulubionej aktorce - Elizabeth Taylor.

Weronika, choć niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, na początku lutego dodała zdjęcie z dziewczynką, gdy ta leży w wózku. Aktorka pozowała na tle umiejscowionego na wzgórzach napisu "Hollywood". Na zdjęciu widać jak Rosati szybko wróciła do formy po porodzie. W białej przewiewnej bluzce i czarnych spodniach wyglądała świetnie.

Rosati z córeczką mieszkają w Los Angeles w Kalifornii. Partnerem aktorki jest Robert Śmigielski, znany i ceniony chirurg ortopeda. Jest to jego piąte dziecko. Lekarz w swoim gabinecie leczy sportowców, a także przyjmował takie gwiazdy jak m.in.: Magdę Gessler czy Anitę Włodarczyk.

Aktorka pomimo macierzyństwa nie przestaje być czynna zawodowo. Ostatnio na ekranie widzieliśmy ją w dwóch polskich komediach romantycznych. Teraz po "Poradach na zdrady" i "Podatku od miłości" Weronika opublikowała zdjęcie najprawdopodobniej z najnoszej produkcji. "Dwie kobiety i kamera" - pisze aktorka, niezdradzając więcej szczegółów.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (58)
Zobacz także