ycipk-2w3gmw

Większość Polaków uprawia seks wieczorem. Robią błąd

Polacy oddają się igraszkom wieczorem. Niewielu jednak wie, jakie zalety płyną z porannego seksu, który może mieć wpływ nie tylko na nasze doznania, ale też na nasze... zdrowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najchętniej uprawiamy seks późnym wieczorem
Najchętniej uprawiamy seks późnym wieczorem (123RF)
ycipk-2w3gmw

Sobota, między godzinami 21:00 a 00:00 - według badań seksuologa prof. Izdebskiego właśnie wtedy Polacy uprawiają seks. Jednak okazuje się, że wcale nie jest to najlepsza pora na tę aktywność, bo szanse na najgorętsze doznania mamy... wczesnym rankiem. Dlaczego?

Naukowcy wyjaśniają, że mężczyzna osiąga najwyższe stężenie testosteronu nad ranem, w godzinach 6:00-8:00. To własnie wtedy jego seksualne możliwości osiągają szczyt. Skutkuje to nie tylko większą przyjemnością u panów, ale także większą satysfakcją ich partnerek.

Seksuolodzy zapewniają, że poranny seks to dobry sposób na zdrowe rozpoczęcie dnia. Może zastąpić gimnastykę, dodaje energii oraz pobudza do pracy szare komórki. Polecany jest szczególnie jesienią i zimą - hormony płciowe chronią przed infekcjami, których w tym czasie w naszym otoczeniu jest mnóstwo. Warto rozpocząć dzień w tak zdrowy sposób.

ycipk-2w3gmw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Trzy cechy idealnego kochanka. "Nigdy nie bierz nic za pewnik"

ycipk-2w3gmw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2w3gmw

ycipk-2w3gmw
ycipk-2w3gmw