Trwa ładowanie...

Wiemy, kto wystąpi na Fashion Week Poland!

Powoli odliczamy dni do kolejnej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Pod koniec października do Łodzi po raz kolejny zjadą tłumy modowych fascynatów. Najnowsze kolekcje, niesamowite pokazy w industrialnych wnętrzach, wystawy fotografii i wiele innych atrakcji będzie czekać na gości w polskiej stolicy trendów.

Wiemy, kto wystąpi na Fashion Week Poland!Źródło: Agnieszka Noworyta/ Materiały prasowe
d31f6xr
d31f6xr

Powoli odliczamy dni do kolejnej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Za niecałe dwa miesiące do Łodzi po raz kolejny zjadą tłumy modowych fascynatów. Najnowsze kolekcje, niesamowite pokazy w industrialnych wnętrzach, wystawy fotografii i wiele innych atrakcji będzie czekać na gości w polskiej stolicy trendów. Koniec października zapowiada się doskonale!

A tymczasem już można zapoznać się z listą marek i projektantów, którzy uświetnią jesienną edycję imprezy. Jako że już powoli żegnamy się z ciepłymi temperaturami, już nie możemy się doczekać prezentacji kolekcji na przyszłoroczny sezon wiosenno-letni.

W pokazach Designer Avenue udział wezmą: Agata Wojtkiewicz, Agnieszka Maciejak, Aleksandra Kmiecik, Bohoboco, Blessus, Daniela Barros, Joanna Klimas, Łucja Wojtala, Łukasz Jemioł, Michał Szulc, MMC Studio Design, Monika Ptaszek, Natalia Jaroszewska, Nennuko, Paprocki&Brzozowski, Piotr Drzał, Polygon, Shumik 100%, Wiola Wołczyńska, Zuo Corp.

d31f6xr

W OFF Out Of Schedule zobaczymy kolekcje projektantów: Alisa Bieniek, Dominika Naziębły, Jacek Kłosiński-Hyakinth, Jarosław Ewert, Joanna Paradecka, Karolina Gerlich, Katarzyna Górecka, Konrad Parol, AŁ, Magdalena Kubalańca, Maldoror, Marcin Podsiadło, Martyna Czerwińska, Olga Szynkarczuk, Paulina Plizga, Paulina Połoz, Sylwia Rochala.

d31f6xr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31f6xr