Trwa ładowanie...
d3ib1rl
Megafon.pl
Gwiazdy

Winona Ryder dziękuje Timowi Burtonowi

Winona Ryder zawdzięcza karierę Timowi Burtonowi. Aktorka i reżyser współpracowali na planie filmów "Sok z żuka", "Edward Nożycoręki" i ostatnio "Frankenweenie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Winona Ryder dziękuje Timowi Burtonowi
(AFP)
d3ib1rl

Winona Ryder zawdzięcza karierę Timowi Burtonowi. Aktorka i reżyser współpracowali na planie filmów "Sok z żuka", "Edward Nożycoręki" i ostatnio "Frankenweenie". Ryder jest ogromnie wdzięczna Burtonowi za wszystkie role, w jakich ją obsadził. - Znam Tima od 25 lat i zawdzięczam mu karierę, mówię serio - oznajmiła gwiazda. - Pamiętam nasze pierwsze spotkanie na planie "Soku z żuka".

- Podszedł do mnie jakiś wyluzowany facet i zaczął gadać o filmach i muzyce. 25 minut później palnęłam: "Kiedy przyjdzie ten cały Tim Burton?", na co on odparł: "To ja!". Nie miałam pojęcia, że reżyser może być takim fajnym, normalnym człowiekiem.

- Tim jest dla mnie kimś wyjątkowym. Uwielbiam z nim przebywać, a praca z nim to rozrywka, nie obowiązek. Nasza relacja nie zmienia się od lat, a Tim jest dziś dokładnie tym samym Timem, którym był, kiedy się poznaliśmy.

d3ib1rl

W nowym dziele Burtona, animowanym filmie "Frankenweenie", Winona Ryder wciela się w sąsiadkę głównego bohatera, Victora (Charlie Tahan). 7 grudnia obraz zagości w polskich kinach.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Winona Ryder żoną tylko raz*

* Rodzina czy kariera? Winona Ryder wybiera karierę*

* Winona Ryder: sama skóra i kości*

Winona Ryder jak mały homoseksualista

d3ib1rl

Podziel się opinią

Share

d3ib1rl

d3ib1rl