Trwa ładowanie...
17-06-2009 12:05

"Włoski" wieczór panieński

Wieczór panieński i Ty w roli gwiazdy włoskich filmów. Jest to możliwe dzięki firmie, która organizuje tego typu imprezy.

"Włoski" wieczór panieńskiŹródło: Jupiterimages
d3a025t
d3a025t

Wieczór panieński i Ty w roli gwiazdy włoskich filmów. Jest to możliwe dzięki firmie, która organizuje tego typu imprezy.

Wyjątkowy wieczór

W naszych marzeniach często widzimy tradycyjny ślub, ale przewrotnie chcemy by była też w nim nutka oryginalności. To samo dotyczy wieczoru panieńskiego. W przeglądarce internetowej, pod hasłem „wieczór panieński” pojawiają się najczęściej kluby i striptizerzy. Zamówienie "pana" na 20 minut to koszt 600 zł, więc to impreza zdecydowanie za krótka, zbyt kosztowna i mało oryginalna. Ciekawym rozwiązaniem może być za to wieczór włoski - dobra kuchnia a do tego dużo zabawy i radości.

Włoskie szaleństwo w stylu wielkiej gwiazdy

Jeżeli jesteś fanką klimatu w filmach Federico Felliniego, Michelangelo Antonioniego i marzysz, by przez jeden wieczór być Sofią Loren, za którą biegają fotoreporterzy i tłumy fanów, jedna z firm ma w swojej ofercie właśnie taką propozycję.

d3a025t

Przyszła panna młoda jest niewtajemniczona, w przeciwieństwie do przyjaciółek i taksówkarza, który przyjeżdża i porywa ją w nieznane miejsce. Tak zaczyna się włoskie szaleństwo. Najpierw dziewczyny lądują w restauracji, gdzie serwowane są włoskie dania z doskonałym winem. Na miejscu wszystkie uczestniczki dostają gadżety z lat 60-tych – spódnice, chusty i okulary, by naprawdę poczuć klimat z tamtych lat.
Jeśli przyszła panna młoda jest prawdziwą wielbicielką kuchni włoskiej, można zaprosić rodowitego Włocha, doskonałego, przystojnego kucharza, który wprowadzi wszystkie uczestniczki zabawy w tajniki kuchni. Jest to zabawa na kilka godzin, są też oryginalne produkty, więc klimat jak gorącej Toskanii jest zapewniony. Do tego można zamówić degustację włoskich win.
Warto też pokusić się o zamówienie włoskiego tancerza, który przy gorących rytmach będzie uczył podstaw włoskich tańców. Magda Drzewiecka – współwłaścicielka firmy Il Ponte i organizatorka tego typu imprez mówi, że zabawy z reguły tak się rozkręcają, że kucharz czy tancerz idą później wraz z uczestniczkami wieczoru panieńskiego do klubów, a impreza trwa do białego rana!

Oczywiście, kiedy wychodzą z restauracji, pod drzwiami pojawiają się tłumy fanów i fotoreporterzy, którzy gonią gwiazdę wieczoru. Przyszła panna młoda musi więc z przyjaciółkami szybko uciekać uliczkami do swojej limuzyny.

Aby przygotować włoskie atrakcje trzeba zgłosić się do firm organizatorskich około 3 tygodnie przed planowaną imprezą. Koszt to około 2000 zł za całość.
A więc zasmakujmy we włoskich klimatach i bawmy się w tę ostatnią panieńską noc!

d3a025t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3a025t