Trwa ładowanie...

Włożyła ją na komunię. Czerwona sukienka to "perełka"

Anna Karczmarczyk pokazała się w eleganckiej odsłonie. A to wszystko za sprawą sezonu komunijnego, który właśnie dobiega końca. Aktorka zrezygnowała z łagodnych pasteli na rzecz krwistej czerwieni. Wyglądała rewelacyjnie.

Anna Karczmarczyk wskoczyła w czerwoną sukienkę z satynyAnna Karczmarczyk wskoczyła w czerwoną sukienkę z satynyŹródło: AKPA, fot: AKPA
d3satg8
d3satg8

Anna Karczmarczyk znana jest z wielu polskich produkcji filmowych oraz seriali takich, jak "Na Wspólnej", M jak miłość" czy "Na dobre i na złe". Prężnie działa na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 150 tys. osób. Ostatnio aktorka podzieliła się serią zdjęć w eleganckiej stylizacji, a w opisie zdradziła jej kulisy.

"Czerwień ostatnio dobrze ze mną rezonuje. Na komunii Frania Pascal powiedział, że wyglądam tak pięknie, że musi mi zrobić zdjęcia. Jak powiedział, tak zrobił. Ewidentnie nie byłam łatwą modelką, bo co to za modelka, co nie potrafi stanąć w miejscu. Ale patrzcie, jakie mam piękne zdjęcia, dzięki mężu!" – czytamy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Karczmarczyk: "Zawsze ulegałam bad boyom"

Anna Karczmarczyk w eleganckiej czerwieni

Anna Karczmarczyk wskoczyła w kreację z czerwonej satyny. To właśnie ta błyszcząca tkanina w przykuwającym wzrok kolorze wpłynęła na szykowny charakter stylizacji. Bowiem sam krój sukienki był dość swobodny – z kopertowym dekoltem i wiązaniem w pasie. Eleganckim akcentem były mankiety wieńczące nieco bufiaste rękawy.

d3satg8
Anna Karczmarczyk pokazała się w eleganckiej odsłonie Instagram.com, anna_karczmarczyk
Anna Karczmarczyk pokazała się w eleganckiej odsłonie Źródło: Instagram.com, anna_karczmarczyk

Detale mają znaczenie

W stylizacji Anny Karczmarczyk warto zwrócić uwagę na dodatki. Aktorka postawiła na czerń, która jest oczywistym wyborem przy czerwieni. Włożyła klapki na niewysokich szpilkach. To model, który jest hitem na lato 2023. Drugim elementem była niewielka torebka, którą nosiła w stylu "bodycross".

Anna Karczmarczyk włożyła czerwony kombinezon Instagram.com, anna_karczmarczyk
Anna Karczmarczyk włożyła czerwoną sukienkę Źródło: Instagram.com, anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk dobrała do tego looku dodatkowo okulary przeciwsłoneczne z grubymi, czarnymi oprawkami. Wisienką na torcie były złote kolczyki z wiszącymi perełkami, które aktorka dostała z okazji Dnia Matki, o czym poinformowała w poście.

Anna Karczmarczyk nie zapomniała o stylowych dodatkach Instagram.com, anna_karczmarczyk
Anna Karczmarczyk nie zapomniała o stylowych dodatkach Źródło: Instagram.com, anna_karczmarczyk

Karczmarczyk zgarnęła na Instagramie masę komplementów od fanów. "Obłędna uroda i ta czerwień!", "Anka, jesteś przepiękna!", "Petarda", "Cudnie" – czytamy w sekcji komentarzy pod postem.

d3satg8

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3satg8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3satg8