Włożyła pstrokatą suknię. Nie wiadomo, gdzie podziać wzrok

Włożyła pstrokatą suknię. Nie wiadomo, gdzie podziać wzrok

Marzena Rogalska
Marzena Rogalska
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
28.08.2023 10:25, aktualizacja: 28.08.2023 10:51

Marzena Rogalska lubi bawić się kolorem. Tym razem dziennikarka wybrała sukienkę w odważny wzór — do stylizacji przemyciła iluzję optyczną. Jak wyszło?

W niedzielę (27 sierpnia) w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej miało miejsce uroczyste otwarcie 20. Festiwal Warszawa Singera. Na tegoroczną edycję zaplanowano ponad 150 wydarzeń, w tym koncerty, spektakle teatralne, pokazy filmowe, spotkania literackie, warsztaty kulinarne i wystawy.

Podczas wydarzenia, otwierającego festiwal, pojawiło się wiele gwiazd i miłośników kultury. Na schodach Opery Narodowej fotografowie uchwycili m.in. Grażynę Torbicką, Agatę Młynarską, Irenę Santor, Sławomirę Łozińską oraz Marzenę Rogalską. Stylizacja dziennikarki przyciągnęła naszą uwagę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Postawiła na pstrokatą kreację

Marzena Rogalska często bawi się kolorami i przemyca je do stylizacji. Tym razem postawiła na sukienkę o kroju koszulowym i długości maxi. Jednak to nie krój, lecz wzór sprawia, że od kreacji ciężko oderwać wzrok.

Marzena Rogalska na uroczystym otwarciu 20. Festiwalu Warszawa Singera
Marzena Rogalska na uroczystym otwarciu 20. Festiwalu Warszawa Singera© AKPA | AKPA

Przemyciła iluzję optyczną do stylizacji

Rogalska zdecydowała się na kolorową szachownicę. Wykorzystanie gradientu i pstrokatego wzoru powoduje, że ulegamy iluzji optycznej. Przy dłuższym patrzeniu na sukienkę, można odnieść wrażenie, że kwadraciki się poruszają, jednak to tylko złudzenie.

Marzena Rogalska na uroczystym otwarciu 20. Festiwalu Warszawa Singera
Marzena Rogalska na uroczystym otwarciu 20. Festiwalu Warszawa Singera© AKPA | AKPA

Przemyciła kolor w dodatkach

Marzena Rogalska "uspokoiła" pstrokatą sukienkę za pomocą kolorowych dodatków. Torebka w musztardowym odcieniu, a także sandałki na szpilce w barwie magenty uzupełniły look. Można odnieść wrażenie, że takie połączenie kolorystyczne nie będzie do siebie pasować, jednak dziennikarka świetnie poradziła sobie z niełatwą sukienką.

Marzena Rogalska w olorowej sukience
Marzena Rogalska w olorowej sukience© AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.